آریا بانو

آخرين مطالب

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند فرهنگی هنری

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند
  بزرگنمايي:

آریا بانو - برترین ها / با داشتن مادری مستقل و قدرتمند در کنارشان، این ستاره‌ها هرگز متوجه جای خالی پدر نشدند.در حالی که بسیاری از ستاره‌ها از کودکی زندگی مطابق با میلشان را تجربه کرده‌اند، 10 سلبریتی این مقاله در شرایطی نه چندان ایده‌آل بزرگ شدند. این سلبریتی‌ها در تمام و یا بخش بزرگی از کودکی و نوجوانیشان ردی از پدر را نیافتند و ستاره شدن در چنین شرایطی را مدیون مادرانی فداکار، مستقل و قدرتمند هستند.
10. کریستینا اگولرا
کریستینا کودکی‌اش را در خانه‌ای پر از خشونت گذراند. در حقیقت تا پیش از آنکه مادر کریستینا جسارت لازم برای ترک همسرش را پیدا کند، کریستینا مجبور به تحمل آن خانه و البته پدر خشن‌اش بود. احتمالا به همین دلایل است که کریستینا همواره احترام فراوانی برای مادرش قائل است و این موضوع را به کرات در مصاحبه‌های گوناگون گفته است.

آریا بانو


کریستینا در گفت و گویی با مجله پیپر در این باره می‌گوید:" این موضوع که برخی، زنانی شبیه به مادر من را به سادگی قضاوت می‌کنند و برای مثال می‌گویند چرا آن مرد را زودتر ترک نکردی؟ ناراحتم می‌کند. به نظر من صرف بودن در چنین وضعیتی برای شما آسیب‌های روان‌شناختی و آزار‌های روحی فراوانی به همراه خواهد داشت و در چنین شرایطی بسیاری از انسان‌ها توانایی فریاد زدن شرایطشان را ندارند و یا دست کم به افرادی نیاز دارند که راه درست را به آن‌ها نشان دهد. "
9. کلی کلارکسون
احتمالا اگر از خود کلی درباره والدینش بپرسید، به شما خواهد گفت فقط یک مادر دارد. در حقیقت پدر کلی زمانی که او فقط 6 سال داشت، خوانواده‌اش را برای همیشه ترک کرد. بر اساس صحبت‌های این ستاره مسابقه امریکن آیدل، مادرش مانند یک دیوار هرگز پشت کلی را خالی نکرده است.

آریا بانو


کلی کلارکسون در مصاحبه‌ای درباره این موضوع چنین می‌گوید:" گاهی از خودم می‌پرسم چطور موفق شدم از تمامی موانعی که در زندگی به آن‌ها برخوردم، عبور کنم؟ و هیچ وقت به پاسخی جز حضور و تاثیر مادرم نمی‌رسم. هرگز نمی‌توانم به اندازه کافی از او تشکر کنم. "
8. کانیه وست
کانیه وست این روز‌ها به دلایل متفاوت و متنوعی معروف است. در کنار یک موزیسین معروف بودن، کانیه بخش زیادی از معروفیتش را مدیون ازدواج و زندگی با کیم کارداشیان است، البته اگر از جذابیت خودشیفتگی عجیب کانیه برای مجله‌ها و روزنامه‌ها بگذریم. زمانی‌که به رابطه این کانیه خودشیفته با مادرش دوندا نگاهی بی‌اندازید، آنگاه به وجوه مهربان‌تر و آسیب‌پذیرتر شخصیت کانیه وست می‌رسید.

آریا بانو


پدر و مادر کانیه در سه سالگی او از هم جدا شدند و مسئولیت بزرگ کردن او تمام و کمال با مادرش بود. بر اساس گفته‌های کانیه، مادرش همواره کنار او بوده است و در کار‌های هنری همیشه تشویق‌اش می‌کرده است. جالب است بدانید دوندا حتی برای مدتی به عنوان مدیر برنامه‌های کانیه وست مشغول به کار بود.
7. آنجلینا جولی
پدر و مادر آنجلینا هردو آرزوی بازیگر شدن داشتند و هرچند که پدرش (Jon Voight) موفق شد در این راه موفقیت‌های زیادی کسب کند، اما مادرش (Marcheline Bertrand) به دلیل نگهداری از دو فرزندش موفق به دنبال کردن آرزویش نشد. مارشلین برترند در سال 2007 بر اثر سرطان درگذشت.

آریا بانو


آنجلینا جولی به ایندیپندنت درباره مادرش این چنین می‌گوید:" مادرم را در حالی به یاد می‌آورم که همواره در حال رفع نیاز‌های فرزندانش بود. برای ما همیشه مادر حاضر بود حتی اگر خودش ناراحت یا بیمار بود. "
6. کیانو ریووز
پدر و مادر کیانو، ساموئل و پاتریشیا برای اولین بار یکدیگر را در بیروت ملاقات کردند و این رابطه تا سه سالگی کیانو و هنگامی که پدرش آن دو را برای همیشه ترک کرد، ادامه یافت. کیانو در زمان بزرگسالی هرگز سعی نکرد با پدرش ارتباطی داشته باشد و ملاقات این دو در 13 سالگیِ کیانو آخرین ملاقات آقای بازیگر با پدرش است.

آریا بانو


سلبریتی محبوب این روز‌ها در عوض رابطه بسیار نزدیکی با مادرش دارد و بار‌ها در مصاحبه‌های گوناگون درباره او صحبت کرده است. جالب است بدانید کیانو ریووز یک بار مادرش را به عنوان همراه به مراسم اسکار برده است.
5. جاستین بیبر
پتی ملت جاستین را زمانی‌که تنها 19 سال داشت به دنیا آورد و هرچند که رابطه آن دو همیشه به صمیمیت این روز‌ها نبوده است، اما جاستین همیشه از زحمات مادرش تشکر کرده است.

آریا بانو


جاستین همچنین در ترک "Turn to You" که به مناسبت روز مادر منتشر کرد، به زحمات مادرش برای اینکه او زندگی بهتری داشته باشد اشاره می‌کند واو را به سبب مقاومتش می‌ستاید.
4. آلیشیا کیز
مادر ایتالیایی آلیشیا او را در یکی از بدنام‌ترین محله‌های نیویورک (Hell"s Kitchen) در میان خشونت و بی عدالتی دست تنها بزرگ کرد و به او آموخت انشان‌دوست و مهربان باشد.

آریا بانو


آلیشیا در مصاحبه با گاردین درباره مادرش می‌گوید:" نداشتن هیچ‌گونه رابطه با پدر، باعث شد دریابم مادرم چه زن قدرتمند و بی نظیری است و تقریبا از زمانی‌که به یاد می‌آورم دوست داشتم مانند او قوی باشم. "
3. جولیا رابرتز
داشتن یک شغل تمام وقت و بزرگ کردن سه فرزند به هیچ وجه کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما بتی لوو مادر جولیا به خوبی از پس این کار برآمده است. ستاره (Pretty Woman) می‌گوید تازه بعد از مادر شدن متوجه کار فوق‌العاده مادرش شده است و هیچ وقت نفهمیده او چطور به آن همه کار می‌رسید.

آریا بانو


جولیا رابرتز مادرش را در سال 2015 و بر اثر سرطان ریه از دست داد و آن طور که خودش می‌گوید روزی نیست که به مادرش و به تاثیر این زن مستقل و قدرتمند در زندگی و شخصیت فرزندانش فکر نکند.
2. جِی‌زی
گلوریا کارتر، جی‌زی و دیگر فرزندانش را دست تنها بزرگ کرد چرا که پدر جی‌زی خیلی زود خانواده‌اش را برای همیشه ترک کرد.

آریا بانو


جی‌زی مادرش را زنی سختکوش و زحمتکش توصیف می‌کند. گلوریا در حال حاضر هم با وجود توصیه فرزندانش به استراحت، به عنوان رئیس هیئت مدیره بنیاد شاون کارتر مشغول به فعالیت است.
1. سلنا گومز
کسانی که فعالیت حرفه‌ای سلنا گومز را در طول سال‌ها دنبال کرده‌اند می‌دانند که او تنها توسط مادرش بزرگ شده است. مندی تیفی حتی تا اواخر نوجوانیِ دخترش مسئولیت مدیریت برنامه‌های سلنا را هم به عهده داشت.

آریا بانو


مندی در زمان تولد سلنا تنها 16 سال داشت و بدیهی است که برای تامین نیاز‌های او کار سختی در پیش داشته است. در آن زمان مندی برای گذران زندگی در سه جای متفاوت کار می‌کرد. ستاره خوش آتیه موسیقی مادرش را به خاطر تواضع، استقلال و حرفه‌ای بودنش می‌ستاید و درباره او می‌گوید:" من همیشه دوست دارم با غریبه‌ها مهربان باشم و در نهایت همواره می‌دانم که این بازتاب شخصیت مادرم در من است. "
نویسنده: آرمان رمضانی

لینک کوتاه:
https://www.banounews.ir/Fa/News/608272/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

دستپخت غلام محمدی؛ شکست محمدیان در مبارزه نخست!

آقای گلی که به اندازه 5 سال گل زد!

وضعیت اسفناک بیمارستان‌ها در پیک پنجم کرونا و نبودن تخت خالی/ توصیه به برگزاری مجازی مراسم "محرم"

مکان‌ های دیدنی کرمان + تصویر

راهکار‌های تسکین درد قاعدگی؛ درد مشترک زنان

روایت مردی که پس از فوت همسرش نخندید

محبوب‌ترین غذا‌های محلی ایران: یزد

ما این پایان را دوست نداریم، آخرش را عوض کن

تاثیر منفی کرونا بر روابط زناشویی

باید جلوی خشونت علیه زنان و مردان را بگیریم/ کوبیدن در و خروج از منزل خشونت روانی است

30 تا 34 ساله‌ها بیشترین ولادت‌های ثبت شده را از آن خود کردند

خلف وعده کووکس در تحویل واکسن به ایران

وقتی داور برنامه نمی تونه خودش رو کنترل کنه

چهره ها/ سلفی ترلان پروانه در ماشین

گلایه‌های ملیحه از عباس

چهره ها/ عکس های آتلیه ای از سمیرا حسن پور

هوچی گری‌های بهتاش تمومی نداره

تا دندان مسلح برای خواستگاری!

پلان آخر یک بدلکار قهار

تیزر جدیدترین قسمت سریال زخم کاری

بهانه تراشی برای صحبت کردن با فرد مورد علاقه

زنده یاد ارشا اقدسی در پشت صحنه برنامه عصر جدید

بسته علم و فناوری/ از هشدار کرونایی تا بررسی مهارت ریاضی در مغز

محققان پس از 60 سال حلقه گمشده در سیستم کنترل فشار خون انسان را پیدا کردند

سحابی چشم خدا

حرکت زشت سکونشین گل گهر بعد از پنالتی استقلال

یک ستاره دیگر والیبال در آستانه خداحافظی

گزارش تمرین استقلال/ غیبت 2 بازیکن و گفت‌وگوی مجیدی با بازیکنان

برزگر: کشتی یزدانی انتقامی بود/ نمی‌توانم همه چیز را بگویم

رقم بند فسخ قرارداد آتی مسی با بارسلونا مشخص شد

تیلور: یزدانی مشوق من برای گرفتن طلا بود

سقوط یک پله‌ای ایران در پایان روز سیزدهم

قضاوت سیمین رضایی در دیدار رده‌بندی تنیس روی میز

تمجید باروز از یزدانی/ هوشمندانه کشتی گرفتی

درگذشت فرزند 18 ساله میشائیل بالاک

احتمال جریمه حسن یزدانی از سوی کمیته برگزاری بازی‌ها

حسن یزدانی به مهدی طارمی پیوست!

تونی گولم مربی جدید تراکتور شد

دو شباهت ویژه در همه بردهای مجیدی برابر قلعه‌نویی/ سریع و خشن!

بیانیه بارسلونا پایان ماجرا نیست/ احتمال ماندن مسی در کاتالونیا!

لاپورتا فردا درباره جدایی مسی از بارسلونا حرف خواهد زد

واکنش تند و تلویحی مدیرعامل استقلال به صحبت‌های قلعه‌نویی

عملکرد و افتخارات لیونل مسی در تیم بارسلونا

پست اینستاگرام سارا بهمنیار پس از حذف از رقابت های المپیک 2020 توکیو

یادگاری برادران گرایی روی دیوار توکیو

سرخیو راموس لیونل مسی را در اینستاگرام فالو کرد

مخالفت و بیانیه رسمی باشگاه رئال‌مادرید علیه قرارداد لالیگا با CVC

جدایی مسی قطعی شد؟

گل دوم فاینورد به لوزرن روی ریباند شوت علیرضا جهانبخش

انیمیشن فوق‌العاده به‌ بهانه جدایی رسمی و ناگهانی مسی از بارسلونا