آریا بانو

آخرين مطالب

مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ماجراهای جدید سعید آقاخانی و بازیگران «نون خ» در 1400 فرهنگی هنری

ماجراهای جدید سعید آقاخانی و بازیگران «نون خ» در 1400
  بزرگنمايي:

آریا بانو - تسنیم / روزِ سکانس خواستگاری از دختر نورالدین خانزاده فرا رسید تا اهالی "نون.خ" زودتر از بقیه سریال‌های نوروزی تلویزیون مهیای آنتنِ 1400 سیما شوند.
سعید آقاخانی در لا به لای صحبت‌هایش به خانواده و صیانت از خانواده اشاره می‌کند که باید در دلِ سرگرمی و شاد کردن مخاطب، آموزه‌ای هم برای سبک زندگی ایرانی داشت. در پشت صحنه روزهای پایانی تصویربرداری سریال "نون.خ" به سراغ هنرمندان این مجموعه تلویزیونی رفتیم و با آن‌ها همکلام شدیم که باید برای سریال‌های چند فصله تلویزیون چه کاری کرد تا کماکان دلچسب و جذاب باقی بمانند.

آریا بانو


سرمای 10 درجه زیر صفر
مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال درباره شرایط سخت و سرمای 10 درجه زیر صفر گفت: این کار در شرایط سختی پیش می‌رود. بیماری کرونا جدّی و تهدیدآمیز است. رعایت پروتکل‌های بهداشتی، محدودیت‌های جدّی در تولید بوجود آورده است. افراد وقتی ماسک می‌زنند اکسیژن خون‌شان پایین می‌آید و خسته می‌شوند.
او تأکید کرد: فشار کار زیاد است و سرما گاهی به 10 درجه زیر صفر می‌رسد و ما در این شرایط سخت کار می‌کنیم؛ اما در عین حال دلخوشیم ان‌شاءالله سریال پخش می‌شود و مورد رضایت مردم باشد. مردم از آنچه می‌بینند راضی باشند و خنده به روی لب‌شان بیاورد.
اجتناب از شوخی‌های مجازی بی‌ادبانه
تهیه‌کننده سریال "نون.خ" تصریح کرد: سریال نوروزی "نون.خ" همه تلاش خودش را کرده از شوخی‌های فضای‌مجازی اجتناب کند، شوخی خاصّ خودش را داشته باشد و در عین حال، شوخی مؤدبانه را برگزیند. سعی کردیم مسیر فصل‌های قبلی را دنبال کنیم؛ کماکان مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در نون.خ ادامه دارد و به حوادث مربوط به دوران خودش بی‌اعتنا نیست.
فرجی در پایان درباره ادامه "نون.خ" در فصل‌های آینده، گفت: هنوز نمی‌توانیم به صراحت درباره فصل‌های بعدی صحبت کنیم اما تصورم بر این است که ادامه پیدا می‌کند.

آریا بانو


خوشحالی شقایق دهقان برای ورود به شوخی با اقوام
شقایق دهقان بازیگری است که در فصل دوم به "نون.خ" پیوست و حالا قرار است در فصل جدید به مهره‌های کلیدی این داستان تبدیل شود. او درباره تجربه "نون.خ" و شوخی‌های خلاقانه گفت: به نظرمن شوخی سرحدی ندارد و اگر کسی یا کسانی را نرنجاند به مقصود خودش رسیده است. خوشبختانه سریال‌های کمدی که حساسیت‌ روی آن‌ها بود و خیلی از کاراکترهای سریال با زبان‌ها و گویش‌های دیگر صحبت نمی‌کردند و همه تهرانی‌زبان بودند.
وی افزود: خوشحالم که امروز بابِ ورودشان باز شده و سریال‌های کمدی مثل "پایتخت" و "نون.خ" ساخته می‌شوند. باعث افتخار است که ظرفیت تماشاچی در مورد این طور کمدی‌ها بالا رفته و ما به عنوان سازنده می‌دانیم چطوری باید این کارها را بسازیم.

آریا بانو


سیروس میمنت و اتفاق خارق‌العاده "نون.خ3"
سیروس میمنت از فصل اول در "نون.خ" نقش کیوان را بازی می‌کند. او را بسیاری به تیکه کلامِ "درود به شرفت" می‌شناسند. خودش درباره اتفاق خارق‌العاده این فصل نسبت به فصل‌های گذشته به خبرنگار تسنیم گفت: هر فصل با قصه متفاوت و ایده خلاقانه پیش می‌رود و این همان اتفاق خارق‌العاده ساخت یک کمدی در تلویزیون محسوب می‌شود.
دلیلِ محبوبیت "نون.خ"
او در پاسخ به این سؤال که چرا این سریال در میان مخاطبین به عنوان مجموعه‌ای محبوب تبدیل شد، تأکید کرد: "نون.خ" روابط آدم‌ها را نشان داد و مردم را از نماهای آپارتمانی به سمتِ فضاهای بکر و دیدنی برد؛ چرا که مردم از این فضاهای سریال‌های تلویزیونی خسته شده بودند. این لوکیشن‌های زیبای کردستان و لباس‌های رنگی و روابط انسانی، مخاطب را وارد فضایی جذاب کرد. روابط آدم‌ها از هرچیزی مهمتر است؛ وقتی بسیار صمیمی‌اند نسبت به مردم شهرنشین که بیگانگی خفه‌شان کرده و این همان تفاوت جذاب است. و خوب برای مردم شهرنشین که بیگانگی خفه شان کرده تفاوت خوبی داشت.

آریا بانو


سکانسی با صدای سیروس میمنت/ چرا "درود به شرفت" معروف شد؟
میمنت درباره سکانسی که خودش با لهجه و گویش کرمانشاهی می‌خواند گفت: این سکانس به خاطر دلبری‌های کیوان برای همسرش طراحی شده و به همین خاطر می‌خواند که او قهر کرده و به خانه نورالدین خانزاده رفته است.
او همچنین درباره تیکه کلام "درود به شرفت" افزود: خوشحالم که آنقدر این تیکه کلام مورد توجه قرار گرفته که همه مجری‌های ایرانی و خارجی از این "درود به شرفت" استفاده می‌کنند.

آریا بانو


بازیگر نقش شیرین در انتظار تماشای مردم
ندا قاسمی از همان روز اول، در نقش شیرین‌ دختر نورالدین خانزاده ظاهر شد. او درباره وجه تمایز "نون.خ3" نسبت به دو فصل قبلی به خبرنگار تسنیم گفت: "نون.خ2" بازخورد خوبی داشت و کاراکترها برای مردم شناخته شدند. من فکر می‌کنم نکته‌ای که این فصل را نسبت به دو فصل قبلی متمایز می‌کند این است که مخاطبان می‌توانند منتظر باشند که هرکدام از این کاراکترها چه اتفاقاتی برایشان می‌افتد.
وی افزود: الان می‌بینید که ماسک می‌زنیم و قضیه کرونا را در سریال داریم. در فیلمنامه به اتفاقات مختلفی اشاره شده که علاوه بر آن قضیه سرگرمی اتفاق می‌افتد. چون رسالت هر کاری است به مسائل و مشکلات مختلفی همزمان بپردازد.

آریا بانو


سلمان، خنده ریجستری و دامادی!!
به سراغ کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان رفتیم که خیلی این روزها محبوبیت خاصی پیدا کرده است. او درباره خنده‌هایش که مورد توجه مخاطب قرار گرفته، گفت: یکی از بچه‌ها گفت این خنده‌ها ریجستری دارد! همه‌چیز از خاطره‌ای شروع شد که برای سعید آقاخانی تعریف کرد و او گفت چقدر خوب می‌خندی و در کار قرار دادیم.
وی در پاسخ به این سؤال که چطور شد سلمان آنقدر محبوب شد، گفت: چون نقشش را بازی نکرد و ادا درنیاورد؛ بلکه این نقش را زندگی کرد.
نوربخش درباره مسئله دامادی نقش سلمان در فصل سوم گفت: این کت و شلوار را برای سومین بار است در داستان می‌پوشم و امیدوارم قدمِ شما خوب باشد و به وصال برسیم!!
بازیگر نقش سلمان درباره جزئیات داستان فصل سوم "نون.خ" تأکید کرد: قطعاً زیباتر و خنده‌دارتر خواهد بود و مهمتر از آن این است که هرکدام از شخصیت‌های سریال در این فصل قصه جداگانه‌ای دارند.

آریا بانو


قصه وجه تمایز فصل جدید نون.خ
نسرین مرادی نقش همسر کیوان را در سریال "نون.خ" بازی می‌کند. او اعتقاد دارد که قصه وجه تمایز "نون.خ3" نسبت به دو فصل قبلی است. و درباره چرایی ضعف سریال‌های کمدی برای خنداندن مردم و استفاده از اتفاقات خارج از عرف برای کمدی‌سازی به این نکته اشاره کرد که همیشه ضعف فیلمنامه داشتیم و واقعیت این است که همچنان این موضوع وجود دارد.
اتفاق خارق‌العاده قصه جدید آقاخانی
مرادی درباره اتفاق خارق‌العاده سریال "نون.خ3" گفت: مثل همیشه خنده شیرین به لب همه می‌نشیند؛ این اتفاق خارق‌العاده‌ای است که اتفاق خواهد افتاد.
بازیگر نقش نرگس؛ همسر آقامعلم
شقایق فتاحی حضور هرچند کمرنگی را در سریال داشته اما هنوز در "نون.خ" حضورش ادامه خواهد داشت همان نقش نرگس و یا به تعبیری همسر آقامعلم را بازی می‌کند. او به خبرنگار تسنیم گفت: کاراکتر نرگس کاراکتر پررنگی نیست و فکر می‌کنم خیلی در ذهن مخاطب بماند. اما این نقش را خیلی دوست دارم و از همه مهمتر کار کردن با سعید آقاخانی و مهدی فرجی برایم دوست‌داشتنی است.
او تأکید کرد: نرگس کماکان سعی می‌کند به روز باشد و همچنان در کنارِ سادگی، پس زمینه خرافه را نیز دارد.
فتاحی در پاسخ به این سؤال که آیا مخاطب با دیدنِ موقعیت‌ها و اتفاقات فصل سوم "نون.خ" غافلگیر خواهد شد، گفت: یک جاهایی واقعاً غافلگیر می‌شود، چون فیلمنامه فصل سوم هوشمندانه نوشته شده و البته کاراکترها هم با خلاقیت خودشان، چیزهایی به نقش اضافه کرده‌اند که همه‌چیز را قابل توجه و جذاب کرده است.

لینک کوتاه:
https://www.banounews.ir/Fa/News/499660/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

دلواپسی آقا سیروس برای موتورش در سریال «سه در چهار»

چهره ها/ استایل بهاری «بهاره کیان افشار»

تسلیمی: ماه رمضان امسال با دو سریال راهی تلویزیون می‌شوم

پندار اکبری: «گاندو» در ادامه پخش مهیج‌تر می‌شود

فصل دوم «همبازی» مطالبه بینندگان تلویزیون

«زنی درون پنجره» 24 اردیبهشت اکران می‌شود

وحید یامین‌پور چهره هنر انقلاب 99 شد

تازه ترین تصویر از حسام نواب صفوی در بیمارستان

احتمال ساخت فصل دوم «ملکه گدایان»

دو سینمای آمریکایی برای همیشه تعطیل شدند

سخنگوی قوه قضاییه: پرونده فوت آزاده نامداری جنایی نیست

ماجراهای ما و «آقامرتضی»؛ بزرگترین سانسورچی‌ها هستیم!

فصل دوم «ایرانیش» ساخته می‌شود

سکانس حضور آزاده صمدی در سریال «می خواهم زنده بمانم»

صحبت های دلگرم کننده برای برادری که با مرگ دست و پنجه نرم می کند

نویسنده و کارگردان «بدلکار» درگذشت

چهره ها/ جدیدترین اینستاپست «لیندا کیانی»

جلوگیری از ساخت سریال «داستان جاوید» بهمن فرمان آرا

چهره ها/ شیرین سریال «نون خ» در برنامه ای تلویزیونی

صحبت‌های آنتونی هاپکینز بعد از دریافت جایزه بفتا

پوریا پورسرخ: خوشحالم که اولین تجربه اجرای من در یک مسابقه کاملاً ایرانی بود

ادامه پخش «کلبه عموپورنگ» با آغاز ماه رمضان

فیلمبرداری «هِرمان» به پایان رسید

«آزادی» در جورجیا فیلمبرداری نمی‌شود

«ارشا اقدسی» بدلکار ایرانی کرونا گرفت

ازدواج زوری عقدش باطله!

شاهکار تازه تلویزیون در سانسور مسابقه زنده!

بازیگر محبوبی که برای بازی در یک نقش 17 کیلو وزن کم کرد

پخش مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری از شبکه یک سیما

چهره ها/ مجید واشقانی عزادار شد

رادیو ایران با «جشن سلام» به استقبال ماه مهمانی خدا می‌رود

کارگردان «خط فرضی» به کرونا مبتلا شد

دیوید بکهام ستاره مجموعه «دیزنی‌پلاس» شد

«بهارستان» روایتی از امیرحسین مدرس برای ویژه برنامه افطار

چه کسانی برنامه‌های تلویزیون در لحظه افطار را اجرا می‌کنند؟

پایان فیلمبرداری ویژه برنامه سریال «دوستان»

پشت صحنه سکانسی که پای ارسطو را سگ گاز گرفت

چهره ها/ عکس کاملا بهاری «بهاره رهنما»

توقف محمدرضا گلزار در خان دوم از «هفت خانِ» اجرا

جواد عزتی و رعنا آزادی‌ور در اولین سریال مهدویان

سحرهای ماه رمضان با «فصل وصل» در رادیو نمایش

افشاگری «شاهین صمدپور» از سرنوشت پول های جمع آوری شده برای کودکان بیمار

ماهان عبدی: بعد از «خنده بازار» هیچ کس با من کار نمی‌کرد

جوزف سیراوو بازیگر «سوپرانوز» درگذشت

بازیگر پیشکسوتی که به خاطر کرونا خانه نشین شد

سومین قسمت «شب آهنگى» میزبان محمد معتمدى شد

لحظه خودکشی حامد در سریال دلدادگان

چهره ها/ حدیثه تهرانی عزادار شد

امیر آقایی در آخرین قسمت سریال نوار زرد

تو میدونی بازی با احساسات یه دختر یعنی چی؟!