آریا بانو

آخرين مطالب

ماجراهای جدید سعید آقاخانی و بازیگران «نون خ» در 1400 فرهنگی هنری

ماجراهای جدید سعید آقاخانی و بازیگران «نون خ» در 1400
  بزرگنمايي:

آریا بانو - تسنیم / روزِ سکانس خواستگاری از دختر نورالدین خانزاده فرا رسید تا اهالی "نون.خ" زودتر از بقیه سریال‌های نوروزی تلویزیون مهیای آنتنِ 1400 سیما شوند.
سعید آقاخانی در لا به لای صحبت‌هایش به خانواده و صیانت از خانواده اشاره می‌کند که باید در دلِ سرگرمی و شاد کردن مخاطب، آموزه‌ای هم برای سبک زندگی ایرانی داشت. در پشت صحنه روزهای پایانی تصویربرداری سریال "نون.خ" به سراغ هنرمندان این مجموعه تلویزیونی رفتیم و با آن‌ها همکلام شدیم که باید برای سریال‌های چند فصله تلویزیون چه کاری کرد تا کماکان دلچسب و جذاب باقی بمانند.

آریا بانو


سرمای 10 درجه زیر صفر
مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال درباره شرایط سخت و سرمای 10 درجه زیر صفر گفت: این کار در شرایط سختی پیش می‌رود. بیماری کرونا جدّی و تهدیدآمیز است. رعایت پروتکل‌های بهداشتی، محدودیت‌های جدّی در تولید بوجود آورده است. افراد وقتی ماسک می‌زنند اکسیژن خون‌شان پایین می‌آید و خسته می‌شوند.
او تأکید کرد: فشار کار زیاد است و سرما گاهی به 10 درجه زیر صفر می‌رسد و ما در این شرایط سخت کار می‌کنیم؛ اما در عین حال دلخوشیم ان‌شاءالله سریال پخش می‌شود و مورد رضایت مردم باشد. مردم از آنچه می‌بینند راضی باشند و خنده به روی لب‌شان بیاورد.
اجتناب از شوخی‌های مجازی بی‌ادبانه
تهیه‌کننده سریال "نون.خ" تصریح کرد: سریال نوروزی "نون.خ" همه تلاش خودش را کرده از شوخی‌های فضای‌مجازی اجتناب کند، شوخی خاصّ خودش را داشته باشد و در عین حال، شوخی مؤدبانه را برگزیند. سعی کردیم مسیر فصل‌های قبلی را دنبال کنیم؛ کماکان مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در نون.خ ادامه دارد و به حوادث مربوط به دوران خودش بی‌اعتنا نیست.
فرجی در پایان درباره ادامه "نون.خ" در فصل‌های آینده، گفت: هنوز نمی‌توانیم به صراحت درباره فصل‌های بعدی صحبت کنیم اما تصورم بر این است که ادامه پیدا می‌کند.

آریا بانو


خوشحالی شقایق دهقان برای ورود به شوخی با اقوام
شقایق دهقان بازیگری است که در فصل دوم به "نون.خ" پیوست و حالا قرار است در فصل جدید به مهره‌های کلیدی این داستان تبدیل شود. او درباره تجربه "نون.خ" و شوخی‌های خلاقانه گفت: به نظرمن شوخی سرحدی ندارد و اگر کسی یا کسانی را نرنجاند به مقصود خودش رسیده است. خوشبختانه سریال‌های کمدی که حساسیت‌ روی آن‌ها بود و خیلی از کاراکترهای سریال با زبان‌ها و گویش‌های دیگر صحبت نمی‌کردند و همه تهرانی‌زبان بودند.
وی افزود: خوشحالم که امروز بابِ ورودشان باز شده و سریال‌های کمدی مثل "پایتخت" و "نون.خ" ساخته می‌شوند. باعث افتخار است که ظرفیت تماشاچی در مورد این طور کمدی‌ها بالا رفته و ما به عنوان سازنده می‌دانیم چطوری باید این کارها را بسازیم.

آریا بانو


سیروس میمنت و اتفاق خارق‌العاده "نون.خ3"
سیروس میمنت از فصل اول در "نون.خ" نقش کیوان را بازی می‌کند. او را بسیاری به تیکه کلامِ "درود به شرفت" می‌شناسند. خودش درباره اتفاق خارق‌العاده این فصل نسبت به فصل‌های گذشته به خبرنگار تسنیم گفت: هر فصل با قصه متفاوت و ایده خلاقانه پیش می‌رود و این همان اتفاق خارق‌العاده ساخت یک کمدی در تلویزیون محسوب می‌شود.
دلیلِ محبوبیت "نون.خ"
او در پاسخ به این سؤال که چرا این سریال در میان مخاطبین به عنوان مجموعه‌ای محبوب تبدیل شد، تأکید کرد: "نون.خ" روابط آدم‌ها را نشان داد و مردم را از نماهای آپارتمانی به سمتِ فضاهای بکر و دیدنی برد؛ چرا که مردم از این فضاهای سریال‌های تلویزیونی خسته شده بودند. این لوکیشن‌های زیبای کردستان و لباس‌های رنگی و روابط انسانی، مخاطب را وارد فضایی جذاب کرد. روابط آدم‌ها از هرچیزی مهمتر است؛ وقتی بسیار صمیمی‌اند نسبت به مردم شهرنشین که بیگانگی خفه‌شان کرده و این همان تفاوت جذاب است. و خوب برای مردم شهرنشین که بیگانگی خفه شان کرده تفاوت خوبی داشت.

آریا بانو


سکانسی با صدای سیروس میمنت/ چرا "درود به شرفت" معروف شد؟
میمنت درباره سکانسی که خودش با لهجه و گویش کرمانشاهی می‌خواند گفت: این سکانس به خاطر دلبری‌های کیوان برای همسرش طراحی شده و به همین خاطر می‌خواند که او قهر کرده و به خانه نورالدین خانزاده رفته است.
او همچنین درباره تیکه کلام "درود به شرفت" افزود: خوشحالم که آنقدر این تیکه کلام مورد توجه قرار گرفته که همه مجری‌های ایرانی و خارجی از این "درود به شرفت" استفاده می‌کنند.

آریا بانو


بازیگر نقش شیرین در انتظار تماشای مردم
ندا قاسمی از همان روز اول، در نقش شیرین‌ دختر نورالدین خانزاده ظاهر شد. او درباره وجه تمایز "نون.خ3" نسبت به دو فصل قبلی به خبرنگار تسنیم گفت: "نون.خ2" بازخورد خوبی داشت و کاراکترها برای مردم شناخته شدند. من فکر می‌کنم نکته‌ای که این فصل را نسبت به دو فصل قبلی متمایز می‌کند این است که مخاطبان می‌توانند منتظر باشند که هرکدام از این کاراکترها چه اتفاقاتی برایشان می‌افتد.
وی افزود: الان می‌بینید که ماسک می‌زنیم و قضیه کرونا را در سریال داریم. در فیلمنامه به اتفاقات مختلفی اشاره شده که علاوه بر آن قضیه سرگرمی اتفاق می‌افتد. چون رسالت هر کاری است به مسائل و مشکلات مختلفی همزمان بپردازد.

آریا بانو


سلمان، خنده ریجستری و دامادی!!
به سراغ کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان رفتیم که خیلی این روزها محبوبیت خاصی پیدا کرده است. او درباره خنده‌هایش که مورد توجه مخاطب قرار گرفته، گفت: یکی از بچه‌ها گفت این خنده‌ها ریجستری دارد! همه‌چیز از خاطره‌ای شروع شد که برای سعید آقاخانی تعریف کرد و او گفت چقدر خوب می‌خندی و در کار قرار دادیم.
وی در پاسخ به این سؤال که چطور شد سلمان آنقدر محبوب شد، گفت: چون نقشش را بازی نکرد و ادا درنیاورد؛ بلکه این نقش را زندگی کرد.
نوربخش درباره مسئله دامادی نقش سلمان در فصل سوم گفت: این کت و شلوار را برای سومین بار است در داستان می‌پوشم و امیدوارم قدمِ شما خوب باشد و به وصال برسیم!!
بازیگر نقش سلمان درباره جزئیات داستان فصل سوم "نون.خ" تأکید کرد: قطعاً زیباتر و خنده‌دارتر خواهد بود و مهمتر از آن این است که هرکدام از شخصیت‌های سریال در این فصل قصه جداگانه‌ای دارند.

آریا بانو


قصه وجه تمایز فصل جدید نون.خ
نسرین مرادی نقش همسر کیوان را در سریال "نون.خ" بازی می‌کند. او اعتقاد دارد که قصه وجه تمایز "نون.خ3" نسبت به دو فصل قبلی است. و درباره چرایی ضعف سریال‌های کمدی برای خنداندن مردم و استفاده از اتفاقات خارج از عرف برای کمدی‌سازی به این نکته اشاره کرد که همیشه ضعف فیلمنامه داشتیم و واقعیت این است که همچنان این موضوع وجود دارد.
اتفاق خارق‌العاده قصه جدید آقاخانی
مرادی درباره اتفاق خارق‌العاده سریال "نون.خ3" گفت: مثل همیشه خنده شیرین به لب همه می‌نشیند؛ این اتفاق خارق‌العاده‌ای است که اتفاق خواهد افتاد.
بازیگر نقش نرگس؛ همسر آقامعلم
شقایق فتاحی حضور هرچند کمرنگی را در سریال داشته اما هنوز در "نون.خ" حضورش ادامه خواهد داشت همان نقش نرگس و یا به تعبیری همسر آقامعلم را بازی می‌کند. او به خبرنگار تسنیم گفت: کاراکتر نرگس کاراکتر پررنگی نیست و فکر می‌کنم خیلی در ذهن مخاطب بماند. اما این نقش را خیلی دوست دارم و از همه مهمتر کار کردن با سعید آقاخانی و مهدی فرجی برایم دوست‌داشتنی است.
او تأکید کرد: نرگس کماکان سعی می‌کند به روز باشد و همچنان در کنارِ سادگی، پس زمینه خرافه را نیز دارد.
فتاحی در پاسخ به این سؤال که آیا مخاطب با دیدنِ موقعیت‌ها و اتفاقات فصل سوم "نون.خ" غافلگیر خواهد شد، گفت: یک جاهایی واقعاً غافلگیر می‌شود، چون فیلمنامه فصل سوم هوشمندانه نوشته شده و البته کاراکترها هم با خلاقیت خودشان، چیزهایی به نقش اضافه کرده‌اند که همه‌چیز را قابل توجه و جذاب کرده است.

لینک کوتاه:
https://www.banounews.ir/Fa/News/499660/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

زهرا نعمتی و بتول مشرف جوادی نامزد دریافت جایزه کمیته بین المللی پارالمپیک شدند

از بلاتکلیفی‌ برنامه‌های مدیری تا جدایی سریالی عطاران از سیما

دیده شدن «دنیای لالایی ها» در فضای مجازی کار سختی است ا

نسخه بدون سانسور سریال «در پناه تو»؛ قسمت بیست و دوم

محمدرضا الوند از فعالان تئاتر ایران درگذشت

این شعبده بازی مجری رو هم ترسوند!

سکانس هیجان انگیز فیلم «وثیقه» با بازی تام کروز

ماجرای مربی شدن پسر فیروز کریمی

چهره ها/ سلفی زمستانی رزیتا غفاری

رضا عطاران برای بازی در «روشن» بازیگر منتخب منتقدان «مجله فیلم» شد

سفر با رضا کیانیان در جست‌وجوی معنای «پدر»

جواد عزتی در برنامه همرفیق از روزهای کرونایی گفت

معرفی بازیگران سری دوم «شب های مافیا»

بازگشت محمدرضا گلزار به شبکه خانگی

تعاریف بامزه سروش صحت از جواد عزتی

چهره ها/ آشا محرابی در کنار دوستان بازیگرش

چهره ها/ توییت طنز بهرنگ علوی در روز مرد

«بی همه چیز» فیلم برگزیده منتقدان مجله فیلم در جشنواره فجر

چهره ها/ دانیال عبادی در کنار پدرش

چهره ها/ بهنام بانی در کنار با عشق‌ترین پدر دنیا

خاطره بامزه سروش صحت از سقوط جواد عزتی!

تعریف رفاقت از نگاه جواد عزتی در برنامه همرفیق

تفریحات پدر پسری محسن تنابنده در روز پدر

روایت سیاوش طهمورث از بازیگرانی که راه را اشتباه می‌روند

مستندی که به دنبال ترویج دیوانگی است

سوتی مهران مدیری درباره ازدواج مجید صالحی

چهره ها/ وقتی حدیث فولادوند در روز پدر از بزرگترین افتخار زندگی اش می گوید

سورپرایز جواد عزتی در برنامه همرفیق

سریال «گیسو» ساخته تازه منوچهر هادی به شبکه خانگی می آید

شاخ به شاخ مالیات با شاخ های مجازی!

چهره ها/ واکنش اینستاگرامی رضا داوودنژاد به روز پدر

انتقاد شدید مجری شبکه خبر از وضعیت کنترل قیمت اقلام معیشتی

مجید صالحی: خواستم ورزش کنم کرونا اومد!

جواد عزتی: زیر 7 تا بچه اصلا فایده نداره!

خاطرات مجید صالحی از دوقلوهایش در دورهمی

چهره ها/ وقتی آذر معماریان عکس همسرش را به آغوش می کشد

چهره ها/ عکس زمستانی و خاص زیبا کرمعلی

وحشت مهران مدیری از عصبانی شدن سیاوش طهمورث

مستند«سبالو» به تهیه‌کنندگی فاطمه معتمدآریا آماده اکران شد

انتقاد شدید سیاوش طهمورث در مورد وضعیت این روز های تئاتر

بهاره رهنما: برای آرامش پیمان قاسم‌خانی نماز خواندم

بدمن های جذاب دهه 90 سینمای ایران

جشن تولد متفاوت شرکت کننده مسابقه شوتبال

شوخی مهران مدیری با افزایش جمعیت در دوره کرونا

خاطرات مهران مدیری از ظاهر عطاران سر صحنه!

فیلمبرداری «باد بر می‌خیزد» به پایان رسید

بازیگر مختارنامه مهمان «دست در دست» می‌شود

جواد عزتی در برنامه همرفیق: مخالف مهاجرت نیستم اما...

توضیحات هوشنگ گلمکانی و عباس یاری درباره کنار گذاشته‌شدن عجیب‌شان بعد از 40 سال

نتفلیکس سراغ سامورایی معروف ژاپن رفت