آریا بانو
مهدی صباغ زاده: ولدبیگی هنرمند درجه یکی بود
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 - 05:20:27
آریا بانو - خبرآنلاین / از شنیدن خبر فوت مسعود ولدبیگی بسیار متاثرم، پس از انقلاب کارهای زیادی مثل «بازی تمام شد»، «بدلکاران» و «مارال» را همراه او ساختم.
آقای ولدبیگی هم سر صحنه و هم در زندگی واقعی، بسیار انسان با شخصیت و با وقاری بودند و مهارت و تسلط زیادی هم روی کارشان داشتند، نه من نه هیچ فرد دیگری، حتی یک مورد بی اخلاقی هم از ایشان ندیدیم و واقعا تاسف می‌خورم که روز به روز چنین انسان‌های هنرمند و بزرگی را چه بر اثر کرونا و چه بر اثر فشارهای اقتصادی و مشکلاتی که دارند از دست می‌دهیم، آرزوی سلامتی برای اعضای خانواده این هنرمند دارم و امیدوارم روحشان شاد باشد.

آریا بانو

زمان‌های بسیار دور با این هنرمند آشنا شدم و آنقدر دور که فراموش کرده‌ام همکاریمان از چه زمانی آغاز شد، اما به قدری انسان بزرگی بودند و من هم ایشان را دوست داشتم که حدود بیست سال سر تمام کارهای من حضور داشتند. 
کارشان در عرصه گریم مانند اخلاقشان بسیار عالی و بی‌نظیر بود، آقای ولدبیگی یکی از هنرمندانی بودند که بدون حاشیه‌، دقیق و سر زمان پشت صحنه حاضر می‌شدند، مسعود ولدبیگی یکی از بزرگ‌ترین چهره پردازان تلویزیون و سینمای ایران بود.
گریم و چهره پردازی ایشان در کارهای من بسیار واضح بود و هیچ وقت برای گریم با ایشان اختلاف نداشتم چون دقیقا می‌دانست که چه چیزی می‌خواهم با گریمورهای زیادی مواجه شدم که کارشان مانند مسعود ولدبیگی بوده اما از نظر من ایشان یکی از هنرمند درجه یک و خوب سینمای ایران بودند این موضوع حتی از جوایزی هم که کسب کردند پیداست.

http://www.banounews.ir/Fa/News/585971/مهدی-صباغ-زاده--ولدبیگی-هنرمند-درجه-یکی-بود
بستن   چاپ