آریا بانو
به سلیقه امیر قلعه‌نویی احترام گذاشتم
دوشنبه 18 اسفند 1399 - 02:16:40
آریا بانو - آخرین خبر / یوسف وکیا با جدایی از گل گهر سیر جان راهی مشهد و تیم شهر خودرو شد و دو بازی است که زیر نظر سید مهدی رحمتی کار میکند.
به گزارش فوتبالی، یوسف وکیا در مورد پیروزی شهرخودرو مقابل پیکان به خبرنگار ما گفت: بازی خوبی بود و ما حریف خود را آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف و قوت پیکان را می شناختیم و توانستیک سه امتیاز را بگیریم و یکی،دو پله در جدول بالاتر برویم.
ام در مورد صحنه‌ای که پیکانی‌ها معتقدند به نفعشان پنالتی گرفته نشده است ادامه داد: داور نزدیک صحنه بود و من با حسین هم که صحبت کردم گفت برخوردی نبوده و من نمی‌توانم نظر بدهم که پنالتی بود یا نه.
این بازیکن در مورد کار کردن با سید مهدی رحمتی عنوان کرد: کارکردن با آقا سید خیلی راحت تر از چیزی است که فکر می کردم . من فکر می کردم سخت باشد اما همه چیز خوب است و آقای رحمتی بسیار باشخصیت است و می توانیم خیلی راحت زیر نظرش بازی کنیم و بازیکن اذیت نمی شود.
این بازیکن که نیم فصل اول را در گوهر سیرجان حضور داشت و آن طور که باید به او‌ بازی نرسید در مورد اینکه آیا اذیت شد و اینکه از دست کسی ناراحت است یا خر عنوان کرد: فوتبال است و یکسری از مسائل دست من نیست. من تمام تلاشم را کردم و هر جور شد تمریناتم را انجام دادم و به سلیقه آقای قلعه نوعی احترام گذاشتم. به هر حال مربی است که تشخیص می‌دهد به بازیکن میدان بدهد و در نهایت تصمیم گرفتم که از جمع آنها جدا شوم و به شهر خودرو بیایم
 مدافع شهر خودرو در مورد دیدار با ذوب آهن در جام حذفی افزود: در جام حذفی هر تیمی از موقعیت هایش استفاده کند مسلماً برنده بازی می‌شود و ذوب آهن هم بازی با ماشین سازی را برده و از لحاظ فنی تیم خوبی است ولی ما هم توانستیم پیکان را ببریم و شرایط مان را بهتر کنیم. فقط امیدوارم اتفاقی بیفتد که دل هواداران شاد شود.
وکیا در پایان افزود: جا دارد به غیر از آقای رحمتی از کمک‌هایش که جو بسیار صمیمانه ای را در تیم درست کردند و باعث شد و ما فکر کنیم که همگی برادر هستیم صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم که به همراه شهرخودرو روزهای خوبی را داشته باشیم.

http://www.banounews.ir/Fa/News/539058/به-سلیقه-امیر-قلعه‌نویی-احترام-گذاشتم
بستن   چاپ