آریا بانو
از اعماق به اوج رسیدم و کسی به من لطف نکرد
جمعه 15 اسفند 1399 - 01:37:05
آریا بانو - ورزش 3 / کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، در مصاحبه با مجله آیکان از زندگی خصوصی و روابطش با زین الدین زیدان، سرمربی لوس بلانکوس، صحبت کرده است.
کریم بنزما رابطه ای فوق العاده با سرمربی خود زین الدین زیدان دارد و او را مثل برادر بزرگ تر خود می بیند. مهاجم فرانسوی رئال در طول این سال ها حسابی در ترکیب این تیم درخشیده اما مخصوصا زیر نظر زین الدین زیدان عملکردی عالی داشته است.
بنزما گفت: "زیدان برای من مثل یک برادر بزرگتر است.بیرون از زمین بازی هم همیشه در کنار من است و آماده است تا من را راهنمایی کند."
بنزما این ماموریت سخت و تا حدودی غیرممکن را داشته که جای خالی کریس رونالدو را در رئال مادرید پر کند، هر چند که این مهاجم سابق لیون معتقد است که پیوستن رونالدو به یوونتوس به او اجازه داده تا شیوه بازی اش در رئال مادرید را تغییر دهد.
بنزما در این باره گفت: "من از بازی در کنار کریستیانو خوشحال بودم اما جدایی او به من اجازه داد تا نقش متفاوتی را بازی کنم. او هر سال 50 گل می زد و مجبور بودی با بازی او سازگار شوی. او یکی از بهترین بازیکنان جهان است و من از بازی کنار او خوشحال بودم."
کریم بنزما به نسبت بازیکنی در این جایگاه، در سالهای اخیر در خارج از زمین بازی از کانون توجه دور بوده، اما می گوید که در برابر انتقادات مصون نیست. بنزما اضافه کرد:"اینکه می گویند هیچ چیز روی من تاثیر نمی گذارد، درست نیست. من هم احساسات دارم اما هیچوقت نقاط ضعف خودم را نشان نمی دهم، حتی اگر نقطه ضعفی داشته باشم. وقتی حالم خوب نیست، این موضع را پیش خودم نگه می دارم."
مهاجم سابق تیم ملی فرانسه از آن دست بازیکنانی نیست که بسیاری از بازیکنان را ستایش کند، اما می گوید که مدت ها است چشم به یکی از ستارگان سابق رئال مادرید دوخته است.
ستاره شماره 9 لوس بلانکوس گفت: "من قهرمان یا ستاره ای که بپرستم ندارم، اما الگو دارم. در فوتبال می توانم بگویم که رونالدو، رونالدوی برزیلی، الگوی من است.
من همچنین مایک تایسون را هم تحسین می کنم چرا که من و او هر دو از اعماق به اوج رسیدیم. هیچکس به ما هیچ لطفی نکرد."

http://www.banounews.ir/Fa/News/536547/از-اعماق-به-اوج-رسیدم-و-کسی-به-من-لطف-نکرد
بستن   چاپ