آریا بانو

آخرين مطالب

فروش فرزندان برای خرید یک تلفن همراه گوناگون

فروش فرزندان برای خرید یک تلفن همراه
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
فروش فرزندان برای خرید یک تلفن همراه
٤٧٤
٠
انتخاب / یک مادر چینی برای آن که بتواند هزینه های کارت اعتباری خود را پرداخت کند و البته یک تلفن همراه نو بخرد نوزادان دوقلوی خود را با قیمت 7،400 پوند به فروش می رساند.
همیشه گفته می شود مادر دلسوزترین موجود روی زمین است که هرگز راضی نمی شود کودکانش از او جدا شوند اما به نظر می رسد ماجرا برای یک مادر چینی متفاوت است.
این مادر دوقلوهای تازه متولد شده از چین برای پرداخت مبلغ کارت اعتباری و خرید یک تلفن جدید ، آنها را به قیمت 7،400 پوند (9،100 دلار) به فروش رساند. این پسرها ، که حتی دو هفته هم سن نداشتند ، به دو خانواده مختلف فروخته شدند که بیش از 700 کیلومتر (430 مایل) دورتر از زادگاه مادر خود زندگی می کنند.
این زن و خریداران کودکان اکنون توسط پلیس دستگیر شده اند در حالی که نوزادان نجات یافته به پدربزرگ و مادربزرگشان داده شده اند تا از آنها مراقبت کنند. پلیس می گوید این زن ، در ماه سپتامبر فرزندانش را به دنیا آورد. اما به علت آن که از پس هزینه ها برنیامده تصمیم گرفته کودکان را فروخته و با پول فروششان برای زندگی شخصی خود نیز هزینه کند.
این زن که تنها 20 سال دارد مدعی شده این کار را با رنج فراوان از روی تنگدستی انجام داده است چرا که به شدت مغروض بوده است. این در حالی است که به نظر می رسد او بخشی از پول را صرف قمار و خرید تلفن همراه کرده است. افرادی که به دلیل قاچاق کودکان شناخته می شوند تا 10 سال در چین زندانی می شوند ، افرادی که کودکان قاچاق خریداری می کنند نیز می توانند با مجازات روبرو شوند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield