آریا بانو

آخرين مطالب

وجود توفان در سیستان و بلوچستان؛ سیر روان قطارهای مسافری و باری اجتماعي

وجود توفان در سیستان و بلوچستان؛ سیر روان قطارهای مسافری و باری
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
وجود توفان در سیستان و بلوچستان؛ سیر روان قطارهای مسافری و باری
١١٧
٠
ایسنا / مدیرکل راه‌آهن جنوب شرق گفت: با وجود بادها و طوفان‌های همیشگی در مسیر ریلی کلات به شوره گز به طول 75 کیلومتر با تمهیدات اندیشیده شده قطارهای مسافری و باری سیر ایمن و روانی در منطقه دارند.
مجید ارجونی اظهار کرد: وجود 75 کیلومتر مسیر ماسه‌ای، وجود طوفان‌های مکرر در منطقه و از همه مهم‌تر بادهای 120 روزه، قطارهای این ناحیه بدون هیچ مشکلی از این منطقه با سلامت عبور می‌کنند.
وی افزود: با توجه به اهتمام ویژه مدیرعامل و قائم مقام راه آهن ج.ا.ا به مبحث سفری آرام و ایمن برای مسافران ناوگان حمل و نقل ریلی مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار جهت ماسه روبی مسیر ماسه گیر راه‌آهن جنوب‌شرق اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: به دستور مدیر عامل راه‌آهن و همکاری اداره کل راه آهن تهران یک دستگاه لودر کماتسو مدل w260 به صورت اموالی به اداره کل راه‌آهن جنوب شرق اهدا شد.
مدیرکل راه آهن جنوب‌شرق ادامه داد: به منظور سرعت بخشیدن به عملیات ماسه روبی دو عدد لودر به صورت امانی در اختیار راه آهن جنوب‌شرق قرار گرفته است.
ارجونی افزود:ارتقاء فضای همدلی و هم افزایی در راه‌آهن در مواقع بحرانی و شرایط خاص در جهت رفع مشکلات جای تقدیر و تشکر دارد و باید این نگاه بیش از پیش گسترش و توسعه یابد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield