آریا بانو

آخرين مطالب

گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد! گوناگون

گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد!
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد! 2
٣٠٣
٠
باشگاه خبرنگاران / مرد هندوستانی که سرگرم ساخت خانه جدیدش بود هرگز تصور نمی‌کرد در جایی که مشغول گودبرداری است قبلا گنجی در زیر خاک پنهان شده است. این مرد که هویتش مشخص نشده در حال گودبرداری محل ساخت خانه جدیدش در یک روستا در منطقه اوتار پرادش هند بود که ناگهان جواهراتی به ارزش 250000 روپیه پیدا کرد.
این جواهرات شامل 650 گرم طلا و 4.53 کیلوگرم نقره بودند که قدمتی 100 ساله داشتند. پس از انتشار خبر در روستا پلیس در محل کشف جواهرات حاضر شد و اقدام به توقیف آن کرد. در ابتدا این مرد پیدا کردن جواهرات را انکار کرد، اما سپس پذیرفت که حین گودبرداری آن‌ها را پیدا کرده است. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هندوستان پلیس این کشور اعلام کرد این مرد بدلیل نداشتن مدرک مربوطه نمی‌تواند مالک جواهرات باشد.
ماموران پلیس هند جواهرات پیدا شده را به پاسگاه پلیس منتقل کردند. در یکی از تصاویری که منتشر شده است جواهرات پیدا شده در حالی که به اداره پلیس منتقل شده اند دیده می‌شوند.
گفتنی است؛ بنا به قانون هندوستان شخصی که جواهرات یا گنج پیدا می‌کند موظف است بلافاصله آن را به اطلاع مقامات محلی برساند. در صورتی که پس از استعلام و تحقیقات انجام شده جواهرات مالک غیر نداشته باشد این فرد این شانس را داراست تا جواهرات به او تعلق بگیرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield