آریا بانو

آخرين مطالب

جوان هندی که گرفتار کینه شتری کلاغ‌ها شد! گوناگون

  بزرگنمايي:

آریا بانو -

برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید،و از مرورگر خود را بروزرسانی نمایید

١٢٧
٠
باشگاه خبرنگاران / جوان هندی اهل مادیا پرادش هند مدت سه سال است که سرنوشتی چون فیلم «پرندگان»اثر آلفرد هیچکاک را پیدا کرده است.هر روزی که او از خانه بیرون می اید به جرم قتل مورد جمله کلاغ ها قرار می گیرد.
نکته عجیب اینجاست که پرندگان فقط به او حمله می کنند.
شیوا کوات کارگر روزانه محلی می گوید که مشکلاتش در مورد حمله کلاغ ها سه سال پیش به دلیل یک سوتفاهم آغاز شد.
یک روز در حالیکه این مرد در خیابان قدم می زد متوجه جوجه کلاغی شد که در یک توری آهنی گیر کرده بود،علی رغم تلاش او برای کمک ، این پرنده کوچک در دستان وی مرد.تعدادی از کلاغ ها این صحنه را دیدند و از آن روز بر این باورند که جوجه کلاغ به دست این جوان کشته شد و از آن به بعد هر روز به مرد حمله ور می شوند.
گاهی به طور گروهی حمله می کنند و گاهی حتی یک پرنده به سمتش حمله ور می گردد بنابراین او همیشه همراه خود چوب می آورد تا از نوک تیز پرندگان در امان بماند.
شیوا کوات می گوید که کاش می توانست برای کلاغ ها توضیح دهد که آن جوجه را او نکشته است .در ابتدا او حملات را جدی نمی گرفت اما کم کم متوجه شد که وی تنها کسی است که مورد حمله قرار می گیرد.
روستاییان هر روز برای دیدن اینکه آیا «کوات»مورد حمله قرار می گیرد اطراف خانه او جمع می شوند.برخی این موضوع را سرگرم کننده می دانند درحالیکه برخی دیگر حملات را ناگهانی و ترسناک توصیف می کنند.
در سال 2011 دانشمندانی در سیاتل آمریکا دریافتند که کلاغ‌ها کینه‌جو بوده و چهره افراد را به خاطر می‌سپارند. در بخشی از این پژوهش کلاغ‌هایی گرفته و به قفس انداخته شدند، ولی کلاغ‌ها پس از 5 سال فردی که آن‌ها را گرفته بود شناختند، بدون اینکه در طول این مدت حتی یک بار او را دیده باشند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield