آریا بانو

آخرين مطالب

گوناگون/ لانه خرگوشی که اسرار شوالیه‌های معبد را افشا کرد گوناگون

گوناگون/ لانه خرگوشی که اسرار شوالیه‌های معبد را افشا کرد
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
گوناگون/ لانه خرگوشی که اسرار شوالیه‌های معبد را افشا کرد 6
٩٤
٠
تابناک با تو / تِریر (سوراخ) خرگوشی در یک زمین منجر به کشف زنجیره‌ای از غار‌های سرّی و محرمانه به عمر 700 سال شد. غار‌هایی که گفته می‌شود شوالیه‌های معبد آن‌ها را طرح ریزی کرده و ساخته بودند.
در ابتدا این تریر خرگوش عادی به نظر می‌رسید، اما در حقیقت یک روزنه رو به دنیایی ناشناخته بود و به غار‌های «کاینتون» منتهی می‌شد. غار‌هایی پنهانی در زیر زمین که عمر آن به 700 سال می‌رسد و در منطقه «شروپ شر» انگلستان قرار گرفته است.
این فضای قدیمی به شوالیه‌های معبد تعلّق دارند و یک مقرّ نظامی ترس آور برای کاتولیک‌ها در دوران جنگ‌های صلیبی بوده است. برخی بر این باورند که غار‌های یاد شده معبدی برای بت پرستان و یا زندگی عزلت نشینان و کسانی بوده است که برای انجام مراسم‌ خود در جستجوی مکانی امن بوده اند، فرقه‌های سرّی در این غار‌ها از خود آثاری به جای گذاشته اند.
در سال 2012 میلادی، مالکان این اراضی که از حجم زیاد توریست‌ها دچار خستگی و بیماری شده بودند، در‌های آن را بستند و آنجا را تعطیل نمودند.
با این حال عکاسی به نام «مایکل اسکات» توانست وارد غار شود و از این مکان افسانه‌ای عکس بگیرد. مایکل 33 ساله عکس‌های جذابی را از پنهانی‌ترین معبد تاریخ گرفته است که بی شک تاریخ ناگفته بسیاری دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield