آریا بانو

آخرين مطالب

گربه‌ای با چشمان زیبا اما نابینا! گوناگون

گربه‌ای با چشمان زیبا اما نابینا!
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
گربه‌ای با چشمان زیبا اما نابینا! 5
٨٠
٠
تابناک با تو / یک گربه در لندن پایتخت انگلیس به رغم داشتن چشمانی آبی و خیره کننده توانایی دیدن ندارد و نابیناست. به گزارش فرارو، این گربه که لویی نام دارد بیش از 40 هزار دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد و همواره درباره رنگ شگفت انگیز چشمانش سوال پرسیده می شود.
نابینایی لویی به احتمال زیاد از زمان تولد او را تحت تاثیر قرار داده است. اکنون لویی هفت ساله است و در خانه کری زندگی می کند. کری می گوید لویی هنوز کمی عصبی است.
یک گربه در لندن پایتخت انگلیس به رغم داشتن چشمانی آبی و خیره کننده توانایی دیدن ندارد و نابیناست. به گزارش فرارو، این گربه که لویی نام دارد بیش از 40 هزار دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد و همواره درباره رنگ شگفت انگیز چشمانش سوال پرسیده می شود.
کری صاحب این گربه می گوید: زمانی که لویی بچه بوده آن را به خانه خود آورده است. در آن زمان بچه گربه از سوی مادرش طرد شده بود و من امیدوار بودم که آب مروارید داشته باشد اما متخصصان گفتند که راهی برای بهبودی بینایی گربه وجود ندارد.
کری می گوید من پس از اینکه متوجه شدم راهی برای درمان لویی وجود ندارد درباره علت اینکه چرا چشمانش به این شکل درآمده تحقیق نکردم. نابینایی لویی به احتمال زیاد از زمان تولد او را تحت تاثیر قرار داده است. اکنون لویی هفت ساله است و در خانه کری زندگی می کند. کری می گوید لویی هنوز کمی عصبی است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield