آریا بانو

آخرين مطالب

رانندگی جنون‌آمیز راننده وانت فاجعه آفرید گوناگون

  بزرگنمايي:

آریا بانو -

برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید،و از مرورگر خود را بروزرسانی نمایید

٤٢
٠
آخرین خبر / رانندگی جنون‌آمیز یک راننده چینی به همراه بی‌احتیاطی دانش‌آموز دبیرستانی حادثه‌ای دلخراش را در یکی از خیابان‌های این کشور رقم زد. در این حادثه که در صبح روز پنجشنبه و در مقابل دبیرستانی در منطقه شنژن چین رخ داد این دانش‌آموز بر اثر تصادف شدید با یک خودروی وانت کشته شد.
ویدئویی که توسط دوربین نصب شده در خیابان تهیه شده است، چگونگی این تصادف مرگبار را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو دانش‌آموز متوفا در حالی که مستقیما به جلو نگاه می‌کند بدون توجه به سمت راست خود وارد خیابان می‌شود. این در حالی است که چند تن از همکلاسی‌های او در پشت سر او و یکی از آن‌ها در گوشه خیابان دیده می‌شود. لحظاتی بعد یک خودروی وانت که در لاین وسط خیابان در حال حرکت است از راه رسیده و با شدت زیادی به این دانش‌آموز برخورد می‌کند. در ویدئوی منتشر شده شدت برخورد آنچنان زیاد است که این پسر نوجوان را به طرزی وحشتناک به هوا پرتاب می‌کند.
راننده این خودروی وانت بدون توجه به قوانین رانندگی با سرعت بسیار زیاد در حال رانندگی در داخل شهر بود و همچنین بی‌توجهی او به محل ویژه عبور عابر پیاده این حادثه را رقم زد.
بنا به گزارش رسانه‌های چین این دانش‌آموز در صحنه تصادف جان خود را از دست داد. این حادثه تنها یک هفته پس از پایان تعطیلات تابستانی و آغاز مدارس در چین رخ داد. پلیس چین سرگرم تحقیقات در مورد این حادثه است. هنوز مشخص نیست آیا راننده خاطی پس از این حادثه اقدام به فرار از صحنه تصادف کرده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield