آریا بانو

آخرين مطالب

زمان پور: شاید قهرمانی برای دانشگاه آزاد زود بود/ تیم ما منحل شده است ورزشي

زمان پور: شاید قهرمانی برای دانشگاه آزاد زود بود/ تیم ما منحل شده است
  بزرگنمايي:

آریا بانو-

آزاده زمان پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تیم‌داری دانشگاه آزاد در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی بعد از تعطیلات نوروز و ابتدای سال 1398 ابراز تمایل کرد که با ما قرارداد بسته و همکاری کند و حتی بودجه مصوب امسال را نیز مشخص کرد. همچنین قرار شد با بازیکنان قرارداد بسته شود و با برنامه ریزی درست برای قهرمانی لیگ برتر آماده شویم که متاسفانه گفتند شورای عالی ورزش با چنین تصمیمی موافقت نکرده است.

وی افزود: به ما گفتند از تیم‌هایی حمایت می‌کنند که در مسابقات برون مرزی شرکت می‌کند. من هم گفتم تیم بسکتبال مسابقات باشگاهی غرب آسیا را در پیش دارد که سهل انگاری مسئولین باشگاه باعث شد تیم ما منحل شود.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی با بیان قهرمانی تیمش در لیگ‌سال 97 اظهار داشت: شاید نباید در همان سال نخست قهرمان می‌شدیم. قهرمانی تیم ما برای مسئولان کافی بود و آنها را راضی کرد. تیم ما در عین ناباوری عنوان قهرمانی را کسب کرد. شاگردانم با تمرینات کم تلاش کردند و قهرمانی را به دست آوردند.

وی ادامه داد: درحال حاضر خبر رسیده تیم منحل شده و من هم تیم ندارم. بازیکنانم نیز منتظر من هستند تا ببینند با کدام تیم قرارداد می‌بندم تا در تیم من کار کنند.نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield