آریا بانو

آخرين مطالب

کلاهبردار سکه و ارز را شناسایی کنید اقتصادي

کلاهبردار سکه و ارز را شناسایی کنید
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
کلاهبردار سکه و ارز را شناسایی کنید
٢٠٩
٠
تسنیم / دستور انتشار تصاویر فردی که اقدام به کلاهبرداری ارز و سکه کرده، صادر شد.
در مورخه 24 اردیبهشت 98 فردی میانسال در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110، از وقوع یک فقره کلاهبرداری توسط شخصی ناشناس خبر داد.
شاکی در اظهاراتش به مأموران گفت: شخصی حدوداً 35 ساله با مراجعه به مغازه طلا فروشی‌ام با انجام اقدامات متقلبانه موفق به کلاهبرداری ارز و سکه به ارزش یک میلیارد ریال شده و بلافاصله متواری شد.
پرونده با موضوع کلاهبرداری تشکیل و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 12 تهران، برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و برای شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر به دست آمده از متهم توسط مقام محترم قضایی صادر شده است.
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ و برای شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصویر به دست آمده از متهم توسط مقام محترم قضایی صادر شده است.
لذا از تمام شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود درباره هویت، مخفیگاه یا محلهای تردد این شخص را از طریق شماره تماس 55621844 در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield