آریا بانو

آخرين مطالب

گفتگو با 2زن شیرازی که مسافران مترو را بیچاره کردند گفتگو

گفتگو با 2زن شیرازی که مسافران مترو را بیچاره کردند
  بزرگنمايي:

آریا بانو -

برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید،و از مرورگر خود را بروزرسانی نمایید

k ١١
١١
باشگاه خبرنگاران / 2 زن که جیب بر حرفه‌ای در مترو تهران هستند با داستانسرایی سعی بر بیگناهی دارند.
شامگاه جمعه اول تیر ماه امسال زن و مرد جوان در میدان خراسان از اتوبوس شهری پیاده شدند و زمانیکه این زوج جوان به خانه رسیدند زن جوان متوجه به سرقت رفتن گوشی موبایلش شد.
بدین ترتیب ماجرای جیب‌بری به ماموران پلیس تهران گزارش شد و تحقیقات برای دستگیری عاملان این سرقت حرفه‌ای کلید زده شد.
تجسس‌ها ادامه داشت تا اینکه ساعت 10 صبح روز شنبه ماموران پلیس مترو در جریان اقدام به جیب بری ناموفق یک زن در داخل واگن زنان قرار گرفتند و با توجه به شناسایی سارق از سوی مسافران ماموران در ایستگاه مترو دروازه دولت اقدام به دستگیری زن جوان کردند.
دست درازی به جیب زن جوان در اتوبوس
زن جوان سعی داشت خود را بیگناه معرفی کند که در همین لحظه زن جوان دیگری به سمت مامور پلیس و زن جوان رفت و با چرب زبانی سعی داشت برای فراری دادن متهم جیب بر نقش آفرینی کند که ماموران به رفتار‌های او مشکوک شده و او را نیز دستگیر کردند.
2 زن جوان در اختیار ماموران پلیس مترو قرار گرفتند و در حالیکه آن‌ها ادعا می‌کردند همدیگر را نمی‌شناسند پلیس متوجه شد نام خانوادگی متهمان مثل همدیگر است و جالب‌تر اینکه شماره موبایل‌شان در گوشی‌هایشان ثبت شده است.
ماموران مترو در ادامه تحقیقات متوجه شدند که یکی از زنان که فاطمه نام دارد یکی از سارقان سابقه دار است و در حالیکه تیم پلیسی در حال بازجویی از متهمان بود یک پیامک به گوشی موبایل فاطمه رسید که در آن نوشته شده بود که گوشی موبایلم را پس بدهید هرچقدر پول بخواهید به شما می‌دهم.
همین پیامک کافی بود تا راز سرقت‌های این 2 زن جوان فاش شود، اما آن‌ها اصرار داشتند که بیگناه هستند و سیم کارت را از یک جوان خریدند.
ردپای یک سابقه دار
سرهنگ غلامی معاون پلیس آگاهی مترو تهران در خصوص این پرونده گفت: صبح روز شنبه یکی از مسافران مترو در تماس با پلیس عنوان کرد که یک زن با پوشش چادر قصد داشته گوشی موبایل یک زن را از داخل کیفش به سرقت ببرد که موفق به این سرقت نشده است.
وی افزود: با توجه به مشخصاتی که مسافر مترو به ماموران گزارش شده بود، ماموران پلیس مترو در ایستگاه دروازه دولت موفق به دستگیری وی شدند که در این صحنه یک خانم دیگر که شاهد این دستگیری بود برای فریبکاری و رهایی زن جوان به سمت ماموران آمده و ادعا کرد که او همان زن جوانی است که این زن قصد سرقت از کیفش را داشته و هیچ شکایتی از او ندارد که ماموران به او مشکوک شده و زن جوان را نیز دستگیر کردند.
سرهنگ غلامی ادامه داد: در بررسی‌ها بیشتر پلیس مشخص شد که یکی از متهمان سابقه دار و در گذشته نیز بخاطر جیب بری به زندان رفته است و شماره موبایل هر 2 متهم زن نیز در هر دو گوشی موبایل آن‌ها ثبت شده بود که نشان از همدستی آن‌ها داشت.
وی گفت: در بازجویی‌ها یک پیامک به گوشی موبایل یکی از زنان رسید که عنوان کرده بود که پوشی موبایلم را پس بدهید و هرچه بخواهید به شما می‌دهم که در این مرحله مشخص شد گوشی سرقتی به یک جوان فروخته شده و سیم کارت آن در اختیار 2 زن جوان قرار دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield