آریا بانو

آخرين مطالب

بازیگر فیلم «وودی آلن»: این مرد یک شکارچی جنسی نیست فرهنگی هنری

بازیگر فیلم «وودی آلن»: این مرد یک شکارچی جنسی نیست
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
بازیگر فیلم «وودی آلن»: این مرد یک شکارچی جنسی نیست
٦٣٨
٠
ایسنا / بازیگر فیلم جدید سینمایی «وودی آلن» با دفاع از این کارگردان 83 ساله اعلام کرد که کاملا از همکاری با وی خوشحال است و این مرد یک شکارچی جنسی نیست.
پس از اعتراضات فراوان به «جینا گرشون» برای همکاری با «وودی آلن» در فیلم جدیدش، این بازیگر هالیوودی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که بررسی‌های بسیاری در این باره انجام داده‌ام و می‌توانم با وجدان راحت بگویم که از همکاری با «آلن» بسیار خوشحالم.
«جینا گرشون» یکی از بازیگران فیلم جدید «وودی آلن» با نام «جشنواره ریفکین» است که در شهر سن‌سباستین اسپانیا مقابل دوربین رفته است و با بازی «کریستوفر والتز» بازیگر برنده اسکار، «والاس شاون»، «النا آیانا» و «لوئی گارل» بازیگر فرانسوی همراه است و در اخرین روزهای فیلمبرداری قرار دارد.
«جینا گریشون» در پاسخ به سیل انتقادهایی که در صفحه اینستاگرامی او برای همکاری با «وودی آلن» منتشر شده، نوشت: فکر نمی‌کنم این حقیقت داشته باشد. شما واقعا باید تمام تحقیقات را انجام دهید و همه مقالات را پیش از باور کردن این اتهام‌ها و مطالعه کنید و تنها بر اساس ادعاهای دیگران تصمیم نگیرید.من بررسی‌های زیادی انجام داده‌ام و با وجدان راحت می‌توانم بگویم که از همکاری با «وودی آلن» خوشحالم و این مرد یک شکارچی جنسی نیست.
در سال 1992، «دیلان فارو» دخترخوانده «وودی آلن»، او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد و اگرچه تحقیقات مدرکی برای اثبات گناه «آلن» پیدا نکرد اما وی نزدیک به سه دهه است که با این اتهامات رو به رو است.
«دیلان فارو» در سال 2014 و 2017 و همچنین در یک مصاحبه تلویزیونی در سال 2018 اتهامات علیه پدرش را تکرار کرد و باعث ایجاد موجی جدید و شدید از انتقادات به سوی «آلن» همزمان با جنبش «#MeeToo» در هالیوود شد و به همین دلیل اقتباس نمایشی از یکی از آثار وی در برادوی لغو شد و بازیگرانی چون «گرتا گرویگ»، «الن پیج»، ایوان راشل وود»، «مایکل کین»، «کالین فرث» و… از همکاری گذشته با «وودی آلن» ابراز پشیمانی کردند و اعلام کردند دیگر با او همکاری نخواهند کرد.
«آلن» پیش از این درباره ادعاهای دخترخوانده‌اش گفته است: بیش از 25 سال پیش این ادعاها مطرح شد، پرونده به طور کامل توسط کلینیک سوء‌استفاده جنسی از کودکان در بیمارستان ییل نیو و سازمان رفاه کودکان نیویورک مورد بررسی قرار گرفت. آن‌ها چند ماه روی این قضیه کار کردند و مستقلاً نتیجه گرفتند هیچ تعرضی در کار نبوده است. در عوض، آن‌ها متوجه شدند که احتمالاً یک کودک آسیب‌پذیر از سوی مادر عصبانی‌اش که درگیر طلاقی پرتنش بوده، راهنمایی شده تا این داستان را سرهم کند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield