آریا بانو

آخرين مطالب

ایده های گیفت نمدی و سبز برای عید غدیر خانه داري

ایده های گیفت نمدی و سبز برای عید غدیر
  بزرگنمايي:

آریا بانو -
ایده های گیفت نمدی و سبز برای عید غدیر 25
٢٠٤
٠
زندگی آنلاین / در این مطلب قصد دارم مدل های گیفت عید غدیر شامل گیفت های نمدی ، چوبی ، فلزی و … را تقدیم حضور شما کنم امیدوارم مورد توجه و استفاده شما بخصوص خانواده های سادات که در این روز به بقیه به رسم تبرک عیدی میدهند قرار بگیرد.
عید غدیر یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان و بخصصوص شیعیان است و همان طور که میدانید احترام به سادات از گذشته تا کنون بخشی از فرهنگ دینی ما ایرانیان است ، این احترام از این جهت است که سادات منتسب به خاندانی هستند که نزد شیعیان حتی از خانواده و نزدیک ترین دوستان عزیز تر و محترم تر هستند ،ما ایرانیان از گذشته به سبب پیوندی که میان آنها با ائمه اطهار (ع) وجود دارد ، سادات را عزیز و محترم شمرده و ارج و قدر خاصی برای آنان قائل هستیم ، آنان را بالای مجلس مینشانیم ، در سلام و احوالپرسی آنان را مقدم میداریم و دعا آنها را به اجابت نزدیک تر میشمریم .
از این رو در عید غدیر که آنان را عید سادات میدانیم هر کس سعی میکند به خویشاوندانی که سعادت داشتن لغب سیادت داشته اند ، سر میزنیم آنان را تکریم و احترام میکنیم و از آنها به رسم تبرک عیدی میگیریم . عیدی گرفتن از سادات دوست و همسایه و خویشاوند از گذشته جزئی از فرهنگ و آداب روز عید غدیر بوده است ، به همین دلیل سادات معمولا در این روز خود را مهیا پذیرای و عیدی دادن به مهمان ها میکنند ، این عیدی میتواند مبلغ کمی پول به رسم تبرک یا یک هدیه کوچک باشد.
هدایا کوچک یا گیفت ها در واقع همین یادگار های کوچک از مرسم یا جشن به رسم سپاسگذاری و تشکر به مهمان ها داده میشود . ما هم در این نوشته 110 مدل گیفت عید غدیری زیبا به رنگ سبز که منتسب به سادات است را از صحات اینستاگرامی تهیه و گرد آوری کرده ایم که تقدیم حضور شما خواهیم کرد.
از آنجایی که اغلب هدیه ای که به رسم عیدی و تبرک به مهمان ها در جشن عید غدیر داده میشود پول است ، حتما لینک زیر برای تزیین پول و اسکناس برای عیدی عید غدیر هم برای شما مفید خواهد بود ، روی آن کلیک کرده و عکس ها و مدل های آن را تماشا کنید .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield