آریا بانو

آخرين مطالب

28 بازیکن به تیم ملی فوتبال بانوان ایران دعوت شدند ورزشي

28 بازیکن به تیم ملی فوتبال بانوان ایران دعوت شدند
  بزرگنمايي:

آریا بانو - تهران - «مریم آزمون» سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک 2020 ژاپن، 28 بازیکن را به اردو فراخواند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، آخرین مرحله از اردوی تدارکاتی این تیم از 28 اسفند 97 تا 12 فروردین 98 در مجموعه الیاف تهران برگزارمی شود. اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی به این شرح است:
زهرا خواجوی، زهرا سربالی، بهناز طاهرخانی، ملیکا متولی، فاطمه سهرابی، افسانه چترنور، فاطمه امینه برازجانی، فاطمه حبیبیان شجاعی، کویستان خسروی، مونا حمودی، سمانه چهکندی، سارا ظهرابی نیا، زهرا قنبری وشبنم بهشت از کرمان، شقایق روزبهان، پروین فرهادی خواه، الهام فرهمند، هاجردباغی، زهرا پور حیدر، فاطمه عادلی و فروغ موری از اصفهان، فاطمه عزیزی و حدیث بساط شیر از ایلام، مریم نامی از کردستان، سارا قمی و رها یزدانی از گیلان، هدیه حسن زاده از آذربایجان غربی و لیلا معلم از بوشهر.
پس از پایان اردو ملی پوشان تهران را به مقصد دوحه در کشور قطر ترک می کنند.
این رقابت ها با حضور 12 تیم در سه گروه برگزار می شود که تیم های اول هرگروه به مرحله نهایی صعود می کنند. تیم ملی فوتبال بانوان ایران در گروه C با تیم های چین تایپه، فیلیپین و فلسطین همگروه است.
گروه بندی مسابقات:
گروه A: میانمار(میزبان)، هند، اندونزی و نپال
گروه B: ویتنام، اردن، هنگ‌کنگ و ازبکستان (میزبان)
گروه C: چین تایپه، ایران، فیلیپین و فلسطین (میزبان قطر)
برنامه زمانبندی گروه C:
**چهارشنبه 14 فروردین 98
چین تایپه با فلسطین ساعت 17
ایران با فیلیپین ساعت 20
**شنبه 17 فروردین 98
فلسطین با ایران ساعت 17
فیلیپین با چین تایپه ساعت 20
**سه شنبه 20 فروردین 98
چین تایپه با ایران ساعت 19
فیلیپین با فلسطین ساعت 19
مرحله نهایی این رقابتها با حضور تیم های استرالیا، کره شمالی، کره جنوبی، چین، تایلند و سه تیم صعود کننده از مرحله دوم برگزار می شود.
ورزشی**9029**2024


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield