آریا بانو

آخرين مطالب

گران‌ قیمت‌ ترین گوشی‌ های موبایل جهان اقتصادي

گران‌ قیمت‌ ترین گوشی‌ های موبایل جهان
  بزرگنمايي:

آریا بانو - گران‌ قیمت ترین گوشی‌های موبایل جهان عبارتند از: آیفون دایموند رز، آیفون سوپریم رز، گلدویش لو میلیون، دایموند کریپتو، گرسو، و ورتو سیگنچر

سرویس تکنولوژی - در دنیای امروز افراد نیاز عمده‌ای به گوشی‌های موبایل دارند. گوشی‌های موبایل قیمت‌های متفاوتی دارند و به طور گسترده‌ای از ارزان‌ترین تا گران‌ترین آنها در جهان وجود دارد.
در جامعه امروز مردم اغلب کارهای خود را با گوشی‌های موبایل انجام می‌دهند و در واقع گوشی موبایل هر شخص دروازه‌ای رو به دنیای بیرون است که با آن می‌تواند در عصر تکنولوژی نیازهای گوناگون خود را برطرف نماید.
با پیشرفت‌های اخیر در تکنولوژی، در حال حاضر به نظر می‌رسد که با گوشی موبایل شما می‌تواند همه کارهایی را که با کامپیوتر شخصی خود انجام می‌دادید را انجام دهید. بنابراین جای تعجب نیست که برای خرید تلفن همراه خود به همان اندازه خرید کامپیوتر شخصی هزینه کنید. اگر شما در بازار به دنبال خرید یک گوشی موبایل هستید که تقریبا همه کارها را به وسیله آن بتوانید انجام دهید، بدین ترتیب باید انتظار پرداخت مقدار زیادی پول برای خرید آن را نیز داشته باشید. در مطلب با 10 مورد از گران‌ترین گوشی‌های موبایل در جهان آشنا خواهید شد.
گران‌ ترین گوشی‌ های موبایل در جهان
1- گوشی موبایل آیفون 4 دایموند روز (Diamond Rose)
گران ترین آیفون جهان در طول تاریخ آیفون 4 الماس رز توسط استوارت هیوز است. قیمت آن حدود 8 میلیون دلار می‌باشد. در ساخت قاب این گوشی موبایل از حدود 500 الماس بی‌عیب و نقص استفاده شده است. در کل بیش از 100 دستگاه از آن تولید شده است. در پشت این گوشی موبایل همه ویژگی‌های آرم اپل با 53 الماس تزیین شده است، در حالی که دکمه‌های ناوبری قسمت جلو از جنس پلاتین می‌باشد و 7.4 ct برش تک صورتی و همچنین 8 ct الماس بی عیب و نقص و نادر در مرکز آن وجود دارد.
2- گوشی موبایل آیفون 3جی سوپریم گلد استرایکر (Supreme Gold-striker)

دومین گوشی موبایل گران قیمت در جهان، یک مدل از آی فون اپل می‌باشد که آیفون 3 G نام دارد و یک گوشی موبایل عالی است که $ 3،200،000 دلار قیمت دارد. آی فون 3 GS دارای ویژگی‌های عالی می‌باشد از جمله اینکه پوشش‌های ساخته شده برای این گوشی موبایل از 271 گرم طلا 22 K جامداست و یک صفحه نمایش کمرنگ با پنجاه و سه الماس 1 قیراطی. دکمه صفحه اصلی با الماس کمیاب 7.1 قیراطی پوشش داده شده است. البته این همه ویژگی‌ها نیست، درست است که آی فون 3 GS عالی به نظر می‌آید ولی از درون نیز در قفسه سینه آن یک بلوک از گرانیت حک شده و پوشش کشمیر طلا اسپرت و پوشش داخلی از چرم مات ساخته شده است.
3- گوشی موبایل آیفون 3جی کینگ باتن (iPhone 3G King’s Button)

جایگاه سومین گوشی موبایل گران قیمت در جهان نیز توسط یک نوع از آیفون اشغال شده است. نام این گوشی موبایل آیفون 3 G دکمه کینگ است. طلا و جواهر مشهور از پیترآلوسیون اتریشی در ساخت این گوشی موبایل بکار رفته است. وجود 138 الماس در این گوشی موبایل باعث شده است که $ 2،400،000 دلار برای آن در نظر گرفته شود. الماس سفید زیبای 6.6 قیراطی که دکمه روی صفحه نمایش را پوشش داده باعث زیبایی هر چه بیشتر این گوشی موبایل شده است.
4- گوشی موبایل گلدویش لو میلیون (GoldVish Le Million)

Goldvish "لو میلیون" توسط طراح مشهور امانوئل Gueit طراحی شده است. بسیاری از ساعت‌های لوکس و جواهرات به دست وی طراحی شده است. لوکس‌ترین و گران‌ قیمت‌‌ترین تلفن همراه، "لو میلیون" بسیار منحصر به فرد بود و در سوئیس تولید آن راه‌اندازی شد. این گوشی توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان گران قیمت‌ترین گوشی موبایل در جهان در نمایشگاه میلیونر در جشنواره کن فرانسه ، سپتامبر 2006 به فروش رسید. قیمت این گوشی موبایل $ 1،300،000 دلار در نظر گرفته شده است. در طراحی این گوشی از 18 K طلا سفید جواهرنشان و 20 قیراط الماس VVS1 استفاده شده است.
5- گوشی موبایل لوکس دایمنود کریپتو (Diamond Crypto)

این گوشی هوشمند توسط پیتر آلوسیون طراحی شده است. طراحی این گوشی موبایل منحصر به فرد است. $ 1،300،000 دلار قیمت دارد و به عنوان یکی از گران‌ترین گوشی‌های موبایل در جهان شناخته شده است. از ویژگی‌های آن این است که با 50 الماس پوشش داده شده و 10 عدد الماس آبی کمیاب در آن بکار رفته است. گذشته از این‌ها، امکاناتی همچون محافظت در برابر آدم ربایی و فناوری BlackMail نیز در آن وجود دارد.
6- گوشی موبایل لوکس گرسو (Gresso Luxor Las Vegas Jackpot)

این یک گوشی موبایل لوکس از Gresso است. تولید آن از سال 2005 در سوئیس آغاز شد. در ساخت آن از طلای جامد با وزن 180 گرم استفاده شده است. قاب پشت این گوشی موبایل از چوبی در آفریقا به نام backwoods درست شده است که بیش از 200 سال قدمت دارد. این چوب گران‌ترین چوب در جهان است. کلیدهای این گوشی موبایل از کریستال یاقوت کبود ساخته شده است. هزینه آن $ 1 میلیون دلار در نظر گرفته شده است.
7- گوشی موبایل ورتو سیگنچر کبرا (Vertu Signature Cobra)

رتبه هفتم گران قیمت‌ترین گوشی موبایل جهان به ابن گوشی تعلق دارد. طرح آن مانند مار کبرا در طرفین گوشی موبایل کاملا منحصر به فرد است، همچنین وجود اشکال طراحی شده توسط طلا و جواهر فرانسوی "بوچرون" ویژگی‌های زیبای این گوشی شیک پوش را دوچندان می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید یک الماس با برش گلابی شکل و یک الماس سفید مرکزی، دو چشم زمرد و 439 یاقوت در طراحی آن وجود دارد.
8- گوشی موبایل الماس سیاه (BlackDiamond VIPN)

در جایگاه هشتم گران‌ترین گوشی‌های موبایل جهان الماس سیاه سونی اریکسون قرار دارد. Goh Jaren این طرح شیک را برای گوشی‌های سونی ایجاد کرده است. در ساخت آن از آینه پلی کربنات وتکنولوژی LED استفاده شده است. همچنین دو الماس ، یکی در دکمه‌های ناوبری و دیگری در پشت گوشی برای تزئین بکار رفته است. قیمت این گوشی $ 300،000 دلار است.
9- گوشی موبایل آیفون پرنسس پلاس (iPhone Princess Plus)

آیفون شاهزاده خانم دارای یک ویژگی است که بسیار متفاوت از دیگر تلفن‌های همراه اپل آی فون می‌باشد که همین ویژگی باعث می‌شود که در لیست 10 گوشی گران قیمت جهان قرار گیرد. این آیفون توسط طراح معروف اتریشی، پیترآلوسیون طراحی شده است. در کنار طلای بکار رفته در ساخت آن، این گوشی موبایل عطر و طعم ویژه آیفون را به همراه دارد. با کمتر از 138 برش شاهزاده خانم ایجاد شده و 180 الماس برش درخشان با وزن 16.50-17.75 در آن بکار رفته است. با توجه به طراحی پیتر آلوسیون، الماس استفاده شده در این گوشی موبایل دارای بهترین کیفیت است، بنابراین داشتن چنین دستگاه موبایلی کاملا قابل توجه است. قیمت آن $ 176.400 دلار است.
10- گوشی موبایل ورتو سیگنچر دایموند (Vertu Signature Diamond)

این گوشی موبایل در زمره تلفن‌های لوکس و منحصر به فرد است . Vertu Signature Diamond در میان محصولات تلفن همراه لوکس بسیار معروف است، این گوشی موبایل حقیقتا باید در لیست 10 گوشی موبایل گران قیمت جهان جای داشته باشد.این گوشی موبایل از پلاتین ساخته شده و ادعا شده است که از بهترین فرایند مونتاژ با دست برای ساخت آن استفاده شده، نه ماشین آلات. این گوشی موبایل با الماس بسیار فانتزی تزئین شده و تولید آن تنها محدود به 200 دستگاه بوده است. قیمت در نظر گرفته شده برای این گوشی موبایل 88000 دلار می باشد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

پرداخت وام کارگشایی 10 میلیونی توسط صندوق ولایت

اقتصاد داروخانه‌ها دچار بحران شده است

درباره مناقصه و مزایده بیشتر بدانیم

اینفوگرافی / چند درصد مردم خواهان حذف یارانه ثروتمندان هستند؟

400 میلیون ریال تسهیلات توسعه مشاغل خانگی در خمین پرداخت شد

سرمایه‌گذاری برای آموزش زنان روستایی اثربخش است

پرداخت «وام ازدواج» 20 میلیونی به فرزندان بازنشستگان از آبان ماه

سرمایه در گردش، مشکل اصلی تولیدکنندگان لوازم خانگی

هندی‌ها در قزوین برای تولید لوازم خانگی سرمایه‌گذاری می‌کنند

تامین مواد اولیه؛ مانعی در مقابل صنعت فرش ماشینی

کاهش جزئی قیمت لوازم خانگی در مرداد امسال

طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار راهکار اتصال زنان به بنگاه های پیشرو

سود 70 میلیون تومانی زنان برای فوتبال

نوبخت: دستور پرداخت 3700 میلیارد ریال طلب معلمان حق‌التدریس صادر شد

کشف خیانت 15 روزه 5 میلیون تومان!

ارائه خدمات بیمه‌ای به روستاییان از طریق اپلیکیشن‌ها

احتمال افزایش قیمت دارو قوت گرفت

بازار بورس رونق گرفت، هجوم مردم برای خرید سهام!!

علت افزایش حق بیمه اختیاری برای دومین بار در سال جاری چیست؟

بهره‌مندی 27 میلیون نفر از روستاییان از دفترچه بیمه رایگان

آخرین آمارها از جمعیت بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران صندوق روستاییان و عشایر

داروی «تنکتپلاز» برای ورود به بیمه بررسی می‌شود

تاریخ واریز وام نوبت ششم بازنشستگان اعلام شد

زمان پرداخت معوقات مستمری مددجویان / بررسی علت معلولیت افراد معلول

سقف وام‌های پرداختی به نیازمندان اعلام شد

تکلیف حقوق معلمان حق التدریسی مشخص شد

جزئیات پرداخت وام عتبات دانشجویی به زائران

استفاده از عابر بانک حقه کثیف برخی از فروشندگان

پرداخت وام 40 میلیون تومانی شهرداری تهران به رانندگان تاکسی آغاز شد

افزایش 3 تا 5 برابری هزینه وسایل توانبخشی معلولان

15 درصد کودکان تهرانی به مهدکودک می‌روند/تخصیص اعتبار برای تهیه غذای گرم مهدهای حاشیه‌ای

هزینه‌های خدمات درمانی به زائران اربعین چقدر است؟

زمان واریز مابقی پاداش فرهنگیان بازنشسته

امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت مطالبات معلمان در ابتدای مهر

چرا حق بیمه پرداختی صاحبان مشاغل آزاد امسال 2 بار افزایش یافت؟

شرایط آسان برقراری بیمه بیکاری باعث تشویق برای استفاده شده است

استفاده از تعاونی‌ها برای رهایی جوانان از مشکلات بازپرداخت وام‌های اشتغالزایی

٣٠٠ میلیارد تومان به تغذیه دانشجویان اختصاص می‌یابد.

حدود سه میلیون نفر از جمعیت فعال، بیکارند + اینفوگرافی

جایگزین شدن یک خودروی ایمن جدید به جای پراید

پایش عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور

روش‌های ارائه خدمات الکترونیک تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان اعلام شد

نحوه دریافت وام برای سفر به عتبات عالیات چگونه است؟

تفاهم کمیته امداد با بانک سپه برای پرداخت وام اشتغال به مددجویان

واگذاری بی هدف املاک دولتی به بخش خصوصی ممنوع

حذف صفر از پول ملی باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد؟!

آیا گرانی‌ها بر هیأت‌های عزاداری هم اثر گذاشته است؟

هر بیکار شده‌ای تا چندماه می‌تواند مقرری «بیمه بیکاری» دریافت کند؟

زمان حذف یارانه دهک‌های درآمدی بالا

جزییات دریافت حقوق بازنشستگی با بیمه دانشجویی