آریا بانو

آخرين مطالب

نیک‌پور: وضعیت آموزش موسیقی روزبه‌روز بهتر از قبل می‌شود گفتگو

نیک‌پور: وضعیت آموزش موسیقی روزبه‌روز بهتر از قبل می‌شود
  بزرگنمايي:

آریا بانو - آهنگساز و نوازنده پیانو می‌گوید اساتید موسیقی باید بیشتر به هنرجویان امروزی توجه کنند، زیرا آن‌ها واقعاً باهوش هستند و ما باید همه تلاشمان را بکنیم که راه درست را نشان دهیم.


سرویس موسیقی هنرآنلاین: پویا نیک‌پور آهنگساز و نوازنده پیانو در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین درباره وضعیت آموزش موسیقی گفت: خوشبختانه وضعیت آموزش موسیقی روزبه‌روز بهتر از قبل می‌شود و کسانی که برای آموزش می‌آیند واقعاً این هنر را دوست دارند.
نیک‌پور ادامه داد: البته بعضی از هنرجویان موسیقی را برای سرگرمی انتخاب می‌کنند که راه این افراد مشخص است زیرا سریع کنار می‌روند. بسیاری از هنرجویان امروزی عشق و علاقه خاصی به موسیقی دارند. مطمئن هستم آینده موسیقی با حضور این هنرمندان درخشان خواهد بود.
این آهنگساز خاطرنشان کرد: اساتید موسیقی باید بیشتر به هنرجویان امروزی توجه کنند، زیرا آن‌ها واقعاً باهوش هستند و ما باید همه تلاشمان را بکنیم که راه درست را نشان دهیم.
نیک‌پور افزود: من به نسل آینده خوش‌بین هستم و می‌دانم موسیقی با حضور آن‌ها پربارتر خواهد بود فقط باید شرایطی فراهم کنیم تا از موسیقی دل‌زده نشوند و بتوانند هنر خود را ارائه دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield