آریا بانو

آخرين مطالب

زنان جهان

جزئیات اعتراف امبر هرد به کتک زدن جانی دپ و شکنجه‌ی او!

آریا بانو-امبر هرد در یک فایل صوتی جنجالی بالاخره اعتراف کرد که همسر سابقش، جانی دپ، را کتک زده و در موارد متعددی وسایلی مانند قابلمه، گلدان و ماهیتابه را به سمت او پرت کرده است. انتشار فایل صوتی منتسب به امبر هرد، هواداران جانی دپ را در شبکه‌های اجتماعی به خشم آورده است. آن‌ها خواستار برقراری عدالت هستند و بازیگر محبوبشان را قربانی می‌دانند.

بیلی آیلیش، افسردگی و فکر خودکشی

آریا بانو-چند روز پیش، مراسم گرمی (معتبرترین مراسم اهدای جایزه موسیقی)، برگزار شد و بیلی آیلیش، خواننده 17 ساله آمریکایی، پنج جایزه اصلی این مراسم، ازجمله آلبوم سال، آهنگ سال، بهترین هنرمند نوظهور، ضبط سال و بهترین آلبوم خواننده پاپ، را از آن خود کرد. بیلی در این مراسم، شش نامزدی نیز کسب کرد و ازطرفی تبدیل به جوانترین خواننده‌ای شد که جایزه چهار دسته‌بندی اصلی جوایز گرمی را به‌دست آورده است.

زن مشهور عربستانی جشن طلاق گرفت

آریا بانو - فرارو / یک زن عربستانی که به عنوان یک ستاره در شبکه های اجتماعی نیز شناخته می شود پس از جدایی از همسرش این رویداد را جشن ...

لباس عجیب نظامی زنان عربستان

آریا بانو - چندی پیش در عربستان رژه نظامی زنان صورت گرفت, اینبار اولین بخش نظامی زنان در عربستان افتتاح شده است

آکادمی اسکار؛ نهادی ضدزن با ساختار‌های مافیایی

آریا بانو-تنها یک فیلم تاریخی ـ درام از یک کارگردان زن توانسته است در این بخش به مرحله نهایی راه یابد: «زنان کوچک» از گرتا گرویگ، بازیگر و کارگردان پرآوازه آمریکایی. این فیلم هفتمین اقتباس سینمایی از رمانی به همین نام، از لوییزا می‌الکات، نویسنده آمریکایی است که گوشه‌هایی از زندگی زنان آمریکای سال 1868 (در سَکرومِنتو) را به تصویر می‌کشد.

جشن 20 سالگی دختران ژاپنی

آریا بانو - در این روز دختران با پوشیدن لباس های کیمونو به خیابان آمده تا سنت های این کشور حفظ شود

ساير مطالب