آریا بانو

آخرين مطالب

اقتصادي

پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی آغاز شد

آریا بانو - شریعتمداری با بیان اینکه پرداخت عیدی مستمری بگیران در سازمان تامین اجتماعی از هفته گذشته آغاز شده، گفت: تورم انتظاری در سال 99 رقم بالایی نخواهد بود.

برای خرید عید احساسی عمل نکنید

آریا بانو - زیبامون / اگر سطحی به این موضوع نگاه کنیم نتیجه می‌گیریم که هرنوع رفتاری که اعتیادآورباشد باعث حواس پرتی شما از احساسات ...

اعلام چند طرح رفاهی-معیشتی بازنشستگان کشوری به‌زودی

آریا بانو - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تدوین چند طرح جدید در حوزه رفاهی-معیشتی بازنشستگان این صندوق گفت: پس از نهایی و قطعی شدن، جزئیات طرح‌های مورد نظر اعلام خواهد شد.

سرانه هیچ برای مهمترین نیاز یک دانش آموز

آریا بانو - خراسان / روز به روز شاهد افزایش آسیب های اجتماعی در میان دانش آموزان هستیم و از آن سو، بودجه پیشگیری از این آسیب ها نیز ...

سفر در عید گران نمی‌شود

آریا بانو - آخرین خبر / وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی: در تعطیلات نوروز مراکز گردشگری زیرنظر این وزارتخانه، هیچ افزایش ...

پژو405 به 100میلیون رسید

آریا بانو - دنیای اقتصاد / روزنامه دنیای اقتصاد جدول قیمت محصولات کارخانه های داخلی خودروسازی را منتشر کرده است.

اجرای بسته حمایت از صادرات غیرنفتی؛ متکی بر بودجه

آریا بانو- ایرنا - رییس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به ابلاغ بسته حمایت از صادرات غیرنفتی 98 گفت: به همان میزان بودجه‌ای که در مجلس شورای اسلامی برای سازمان توسعه تجارت مصوب شود، می‌توانیم بسته حمایتی را اجرا کنیم،اما ممکن است 100درصد تمام بخشهای آن محقق نشود.

خرید آجیل به‌صرفه از نزدیک‌ترین سوپرمارکت

آریا بانو-بسته‌های کوچک و شیک پسته هفت هزار تومانی و مغز تخمه دو هزار تومانی در سوپرمارکت‌ها احتمالا همیشه در حال وسوسه‌کردن شما هستند؛ به خصوص که تنوع این محصولات زیا داست و می‌توان بادام درختی و بادام هندی هم در میان‌شان پیدا کرد. احتمالا پیش خودتان فکر می‌کنید با خرید آن‌ها یک مشت آجیل با کمترین قیمت به دست آورده‌اید، در این گزارش تلاش می‌کنیم نظرتان را تغییر دهیم.

یارانه 105 هزار تومانی هم کمکی به رفع فقر نمی‌کند

آریا بانو - یک استاد دانشگاه بیان اینکه افزایش یارانه نقدی ضد منافع مردم است و به ضرر طبقات پایین منتهی می‌شود، گفت: به همین دلیل به نظرم به جای افزایش یارانه در قالب سبد معیشتی باید بخش قابل توجهی از کسانی که یارانه بگیر هستند را حذف می‌کردند و منابعش را به صورت یارانه دستمزد به کارفرماها می‌پرداختند تا بدین ترتیب باعث اشتغالزایی شود.

داغ تامین اجتماعی پشت دست بیماران!

آریا بانو - خراسان / بخشنامه جدید تامین اجتماعی برای برون سپاری خدمات درمانی بیمارستان ها به بخش خصوصی موجی از نگرانی را پدید آورده ...

سرمایه‌گذاری 68 هزار میلیاردی برای توسعه ارتباطات روستایی

آریا بانو-ایرنا - اتصال روستاها به شبکه ملی اطلاعات و پوشش سراسری تلفن همراه از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید بود که با مشارکت بخش خصوصی سرمایه‌گذاری 68هزار میلیاردی، در این حوزه انجام گرفت.

یارانه 72 هزار تومانی هم کمکی به خروج افراد از زیرخط فقر نمی‌کند

آریا بانو - اعضای کمیسیون تلفیق در جریان بررسی لایحه بودجه 99، مصوبه‌ای را از سرگذراندند که طبق آن مبلغ یارانه نقدی از 45 هزار و 500 تومان به 72 هزار تومان افزایش پیدا می‌کند و در سال آینده تنها یک یارانه که ترکیبی از یارانه نقدی و یارانه معیشتی بنزین است پرداخت می‌شود.

توضیحات تامین‌اجتماعی درخصوص نحوه پرداخت بدهی داروخانه‌های بیمارستانی

آریا بانو - مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به بدهی باقی مانده 1400 میلیاردی سازمان تأمین اجتماعی به مراکز درمانی گفت: کل بدهی باقی مانده ما به دانشگاه‌ها، 380 میلیارد تومان و به بخش خصوصی 990 میلیارد تومان است، اما داروخانه‌ها هیچ بدهی معوقی از سال گذشته ندارند.

رشد اقتصادی مناطق مختلف جهان در سال 2020 چقدر است؟

آریا بانو-ایرنا- جدیدترین گزارش صندوق بین‌المللی پول نشان می‌دهد که بیشترین رشد اقتصادی 2020 در کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای نوظهور آسیایی رقم خواهد خورد.

لزوم گسترش فروش قسطی خودرو

آریابانو-یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است همان‌طور که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته شرایط برای خرید خودروهای قسطی فراهم شده، در ایران نیز این بازار باید گسترش یابد.

عیدی کارمندان امسال چقدر خواهد بود

آریا بانو - البته این مبلغ عیدی به عنوان کف عیدی محسوب می شود و بر اساس رتبه بندی هر فرد این مبلغ افزوده می شود

بهای رسمی 20 ارز کاهش یافت

آریا بانو-ایرنا- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) قیمت 47 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 19 ارز افزایش، 20 واحد پول خارجی از جمله یورو کاهش و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.

چرا معاونت جوانان از افزایش مبلغ «وام ازدواج» نگران است؟

آریا بانو - رشد مبلغ وام ازدواج از 3 میلیون تومان در سال 88 به 50 میلیون تومان در سال آینده در نگاه اول این امید را در دل جوانان ایجاد می‌کند که می‌توانند با کمک این افزایش بخشی از مشکلاتشان را حل کنند، اما شرایط اقتصادی در دو سال گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرد و در عمل نشان داد افزایش مبلغ وام نه تنها برای حل مشکلاتشان گارگشا نبوده، اما در عین حال پیامدهایی نیز با خود به همراه آورده است.

فردا، آخرین مهلت دولت به متقاضیان بسته معیشتی

آریا بانو - فردا (سی ام دی ماه) آخرین مهلت ثبت نام در سایت hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند.

بند کمبود اعتبار بر پای بهزیستی استان مرکزی

آریا بانو - مدیر کل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به اینکه پاسخگویی به نیازهای مددجویان در بضاعت دولت نیست، گفت: امکانات بهزیستی استان مرکزی کفاف نیازهای مددجویان را نمی‌دهد.

محصولات کشاورزی 50 درصد کمتر از حد نیاز آبیاری می شوند

آریا بانو-ایرنا - معاون امور آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی معتقد است: محصولات کشاورزی از جمله پسته، زعفران، سیب درختی و گندم در برخی مناطق کشور 50 درصد کمتر از نیاز آبی خود، آبیاری می شوند.

ساير مطالب