آریا بانو

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تولید و نشر متن نوشته ها و مستند از زندگی امام (ره) در شبکه شاد

آریا بانو - شهر: رئیس مرکز ترویج نام و یاد امام خمینی (رحمه الله علیه) شهرداری تهران با بیان اینکه اقدامات مرکز در ایام کرونا به صورت مجازی دنبال شده است از جمله این اقدامات را تعامل مثبت و سازنده با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای امام از طریق شورای مجازی اندیشه ورزی و تولید و نشر متن نوشته ها، کلیپ و مستند از زندگی امام در مناسبت های مختلف برشمرد.

تاخیر در تصویب لایحه درآمدهای پایدار سبب نهادینه شدن شهرفروشی می‌شود

آریا بانو - شهر: تاثیر تصویب این دو لایحه بر درآمدهای شهرداری‌ها در کوتاه مدت مشخص نمی‌شود اما سبب می‌شود تا از دغدغه مدیران شهری برای کسب درآمد کاسته و خدمات با کیفیت‌تری به شهروندان ارایه شود.

تصویب سهم ۴ درصدی شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون اقتصادی مجلس

آریا بانو - شهر: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس با تغییر سهم شهرداری ها از درآمد ارزش افزوده از ۳ درصد به ۴ درصد بر اساس لایحه مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها موافقت کرده اند و این لایحه در دستور بررسی در صحن مجلس قرار دارد.

عملیات ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید تندگویان-شهید نواب صفوی آغاز شد

آریا بانو - شهر:تقاطع بزرگراه شهید تندگویان و شهید نواب صفوی یکی از محدوده های پرخطر و حادثه خیز بزرگراههای پایتخت بود که با ساخت تقاطع غیرهمسطح که عملیات احداث آن؛ امروز آغاز شد، امید است جان شهروندان در امان بماند.

اضافه شدن ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در ماه ربیع الاول به ناوگان حمل و نقل شهری

آریا بانو - شهر: ۴۲ میلیارد تومان برای ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید تندگویان- شهید نواب درنظر گرفته شده که این مبلغ ممکن است تا ۵۷ میلیارد تومان نیز افزایش یابد. با اجرای این پروژه گره ترافیکی این محدوده از بین می رود.

تهیه ۱۸ برنامه جدید برای پدافند غیر عامل تهران

آریا بانو - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تشکیل کمیته راهبری پدافند غیرعامل شهرداری تهران در این سازمان خبر داد و گفت در اولین نشست اعضای این کمیته ۱۸ برنامه ویژه پدافند غیرعامل برای تهران تعیین شد.

حل مشکلات خلازیل و موقوفه های منطقه ۱۹ با بازنگری در طرح تفصیلی

آریا بانو - شهر: تاخیر در بازنگری طرح تفصیلی سبب شده که پروژه پارک ۱۸۰ هکتاری در منطقه ۱۹ به دلیل تملک نکردن شهرداری بیش از ۱۲ سال نافرجام باقی بماند و مشکلات بازار خلازیل و ساخت و ساز در پهنه های جی در این منطقه حل و فصل نشود.

برگزاری کلاس های مجازی فضای سبز برای شهروندان منطقه ۴

آریا بانو - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران از برگزاری کلاس های آموزشی مجازی برای شهروندان خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از ابتلای بیشتر شهروندان به ویروس کرونا کلاس های مجازی و آنلاین نگهداری فضای سبز و گیاهان آپارتمانی برای شهروندان برگزار می شود.

گودهای تهران نقطه بی دفاع شهری هستند

آریا بانو - شهر: مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه گودهای تهران نقطه بی دفاع شهری محسوب می شوند گفت: گودها پراکندگی زیادی دارند و باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شوند.

نصب آسانسورهای ایستگاه متروی نواب تا پایان سال جاری

آریا بانو - مهرماه سال جاری، ورودی مستقل ایستگاه تقاطعی شهید نواب صفوی در خط ۷ مورد بهره‌برداری آزمایشی قرار گرفت؛ این ایستگاه سال ۱۳۹۷ در خط ۲ آغاز به کار کرده بود و حالا با بهره‌برداری آزمایشی ورودی مستقل ایستگاه در خط ۷، امکانات و ظرفیت‌های موجود به حداکثر بازدهی ممکن رسیده است.

تجربه استفاده از سطل‌های خورشیدی در فیلادلفیا

آریا بانو - فیلادلفیا با نصب سطل‌های زباله خورشیدی به سمت استفاده از انرژی‌های پاک برای بازیافت زباله پیش رفته است. این کشور ۷۹ هزار تن زباله در سال جمع‌آوری می‌کند که با جایگزین کردن سطل‌های جدید تعداد دفعات تخلیه سطل‌ها از ۱۷ بار به پنج بار در هفته رسیده است.

اولویت اول اقدامات ۱۳۷، پیام های فوریتی است

آریا بانو - مدیر بازرسی منطقه۹ از اولویت پاسخگویی به پیام های فوریتی ۱۳۷ در حوزه نگهداشت شهر در قسمت غربی پایتخت خبر داد و نسبت به عدم اعزام نیروهای ۱۳۷ در موضوعات دارای پیمانکار مربوطه تاکید کرد.

پل‌های تهران؛ پل روشندلان

آریا بانو - پل غیرهمسطح روشندلان با طول ۹۰۰ متر، حد فاصل کوچه اعتمادی تا خیابان شهید مفتح جنوبی قراردارد و دارای ۶ باند است، به طوری که ۲ باند وسط آن ویژه سامانه اتوبوس تندرو (BRT) خط یک و ۴ باند شمال و جنوب آن ویژه وسایل نقلیه است. با بهره برداری از این پل وسایل نقلیه بدون توقف از پل چوبی به هریک از خیابان‌های شریعتی، بهار و خاقانی دسترسی پیدا کردند. پل روشندلان قرار بود در ابتدا تنها تقاطع روشندلان را قطع کرده و ظرف مدت ۶ ماه به پایان برسد، اما با افزایش میزان پروژه به طول ۹۰۰ متر و با عرض متغیر ۱۶ تا ۳۲ متر، در تاریخ ۱۸ مهر سال ۱۳۸۸ در منطقه ۷ شهرداری به بهره‌برداری رسید. این پل با هدف حذف تقاطع‌های هم سطح خیابان انقلاب با شریعتی، بهار و روشندلان - روان‌سازی ترافیک خیابان انقلاب و روان‌سازی گردش‌های فرعی و ترافیک منطقه بهره برداری شد. ایستگاه پیچ شمیران، (خط ۱ BRT) روی این پل قرار دارد و شهروندان تهرانی و شهروندان به وسیله ی پله‌ برقی به این ایستگاه دسترسی پیدا کردند.

کافه حمایت از حیوانات

آریا بانو - پانه اردلان و همکارش در کافه سیار نبات، علاقه بسیاری به حیوانات دارند و برای این عشقشان، بخشی از درآمدشان را در کمک به حویانات آسیب‌دیده و بدون صاحب و همچنین غذارسانی به آن‌ها هزینه می‌کنند.

مخازن پسماند تر از ازگل جمع شد

آریا بانو - محله ازگل به عنوان محله پاک در شمال تهران انتخاب و عملیات اجرایی طرح کاپ در آن با جمع آوری مخازن پسماند تر از معابر شهری و توزیع مخازن خانگی آغاز شد

اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴

آریا بانو - طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۶۳ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۶ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۲ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

هوای شهرهای صنعتی آلوده‌تر خواهد شد

آریا بانو - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه آلودگی هوا طی روزهای آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش خواهد یافت از افزایش ۴ تا ۷ درجه ای دما در برخی نقاط کشور خبر داد.

نیروی انتظامی با همه توان در کنار بهشت زهرا (س) در دوران کرونا است

آریا بانو - سردار سرتیپ حسین اشتری فرماندهی کل نیروی انتظامی کشورگفت: ما هم به عنوان یک شهروند و هم فرمانده نیروی انتظامی از سازمان بهشت زهرا (س) و مدیریت موفق آن در کرونا حمایت می کنیم و آمادگی داریم با توجه به شرایط کنونی و بحران کرونا به صورت ویژه همکاری گسترده ای داشته باشیم تا خدمت رسانی بهتر به شهروندان صورت پذیرد.

تصادف کامیونت با خاور در بزرگراه شهید یاسینی

آریا بانو - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف کامیونت بار سیب با خاور در مسیر غرب به شرق بزرگراه یاسینی خبر داد و گفت: دو مرد ۲۷ ساله در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

تاثیر آلودگی هوا بر افزایش شیوع کرونا نیاز به مطالعات دقیق تری دارد

آریا بانو - شهر: از آنجا که هوا با تنفس ارتباط دارد و بیشترین آسیب هایی که بیماران کرونایی می بینند از نواحی مجاری تنفسی و ریه است می توان گفت که آلودگی هوا می تواند آسیب بیشتری به فرد مبتلا بزند اما تاثیر آلودگی هوا بر افزایش شیوع کرونا نیاز به مطالعات دقیق تری دارد.

ساعت ویکتوریا در برج شمس العماره

آریا بانو - نخستین ساعت تهران در بالای برج شمس‌العماره نصب شد. ساعتی که برای نخستین بار مفهوم زمان را در این پایتخت تازه رسیده ایران با صدای بلند اعلام کرد.

امثال اندرزگو برای دفاع از ارزش‌ها شهید شدند

آریا بانو - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجاهدت‌های شهدا نباید به فراموشی سپرده شود و باید مدافع ارزش‌هایی باشیم که امثال شهید اندرزگو هم به خاطر آن شهید شدند.

زنان کارتونیست از شهر امن می گویند

آریا بانو - اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری به دبیری فیروزه مظفری نهم تا یازدهم آبان ماه، همزمان با روز جهانی شهرها دور همی مجازی در زمینه خلق کارتون برگزار می کند.

ایمن‌سازی گود برج میلاد پیش از زمستان

آریا بانو - شهر: به زودی قرار است قرارداد شهرداری با شریک خود در پروژه فاز ۲ برج میلاد به صورت توافقی فسخ شود. بنابراین تا پیش از فصل زمستان گود برج میلاد ایمن سازی خواهد شد.

خانه عماد؛ خانه‌ای برای اسکان کودکان نیازمند به پیوند مغز استخوان

آریا بانو - همراه‌سرای مرکز طبی کودک با نام «خانه عماد» که در خیابان ارومیه در منطقه ۱۱ شهرداری تهران و در نزدیکی بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران افتتاح شد. این همراه‌سرا محلی است برای برای اسکان خانوده ها و کودکانی که برای عمل پیوند مغز استخوان به تهران سفر می‌کنند.

نقش پدافند غیر عامل در رویارویی با ویروس کرونا

آریا بانو - شهر معنا و مفهوم جدیدی نسبت به گذشته پیدا کرده و شهروندان نیز علاوه بر مدیران و برنامه‌ریزان در سطح خرد و کلان با وظایف جدیدی مواجه شده‌اند،پیش بینی می شود تا پایان سال ۲۰۳۰ میلادی، بیش از ۷۰ درصد جمعیت، در شهرها سکونت پیدا کنند و این خود بیش از بیش اهمیت پدافند غیر عامل را در جهت هرچه بهتر مدیریت نمودن و حفاظت از بنیان های شهری نمایان می سازد.

خیابان نوفل لوشاتو نمادی از امام خمینی (ره)‌ است

آریا بانو - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: نامگذاری خیابان نوفل‌لوشاتو نمادی از امام خمینی (ره)‌ و انقلاب اسلامی است و به نظرم تغییر این نام نبایدصورت گیرد.

شهرداری تهران برای حفاظت از فضای سبز خیابان سیمون بولیوار چه اقداماتی انجام داده است؟

آریا بانو - پیگرد برنامه‌ای جدید از شبکه شهر است که مدیران شهرداری تهران از طریق آن قرار است به سوالات و مشکلات شهروندان تهرانی پاسخ دهند. در قسمت نخست این برنامه به سوال یکی از شهروندان تهرانی درباره حفظ و نگهداری فضای سبز وسیع در خیابان سیمون بولیوار در منطقه پنج تهران پرداخته شده و شهردار ناحیه هفت منطقه پنج به آن پاسخ داده است.

۵۰ درصد ظرفیت تاکسی ها خالی است

آریا بانو - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از شهروندان درخواست کرد در ساعات پیک جابجایی مسافر بمنظور رعایت فاصله اجتماعی از ظرفیت تاکسی ها استفاده کنند.

سهم هر یک از منابع آلاینده در آلودگی هوای تهران

آریا بانو - آخرین اطلاعات منتشر شده از سهم منابع آلاینده در آلودگی هوای تهران بیانگر آن است که از میان منابع متحرک کامیون‌ها و از بین منابع ثابت صنایع و نیروگاه‌ها نقش پررنگی در آلودگی هوا دارند.

همراه سرای مرکز طبی کودک ایجاد شد

آریا بانو - شهر: با جابجایی ملک هایی در خیابان های ایتالیا در منطقه ۶ و خیابان ارومیه در منطقه ۱۱ با همکاری سازمان املاک و مستغلات ، همراه سرای مرکز طبی کودک در منطقه ۱۱ ایجاد شد.

شهرداری تهران همراه نیکوکاران است

آریا بانو - شهر: همراه سرای مرکز طبی کودک (خانه عماد) که محلی است برای اسکان خانواده ها و کودکانی که برای عمل پیوند مغز استخوان به تهران سفر می کنند، با حضور شهردار تهران افتتاح شد.

اجرای طرح های توسعه محلات؛ در مدار حمایت از حقوق شهروندی

آریا بانو - معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، اجرای طرح توسعه محلات را در مدار حمایت از حقوق شهروندی دانست و گفت: محله محوری یکی از رویکردهای چهارگانه شهردار تهران در سال جاری است که ریل گذاری اجرای آن در دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی راهبردی صورت گرفت و هم اکنون در قالب پروژه های محلی در حال اجراست و در سال آینده نیز تداوم دارد.

مدرسه پزشکی برای پایتخت

آریا بانو - نخستین مدرسه آموزش پزشکی در تهران همزمان با تاسیس دارالفنون در این مدرسه آغاز به کار کرد و زمینه‌ای برای تاسیس دانشکده پزشکی در ایران شد.

چرا می گوییم از شیر، آب خوردیم

آریا بانو - شهر: جمعیت تهران تا زمان «آقا محمدخان قاجار» بالغ بر ۲۰هزارنفر بود و از آنجا که رودی در نزدیکی آن وجود نداشت، آب مورد نیاز ساکنان عمدتاً از راه چشمه‌ها و قنات‌های اطراف شهر تأمین می‌شد. بعد از انتخاب این شهر به پایتخت قاجاریه و روزافزون شدن جمعیت آن، تأمین آب به‌عنوان یک مشکل جدی نمود پیدا کرد.

مسافران بدون ماسک مترو تهران تذکر می‌گیرند

آریا بانو - معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد: طرح آمران سلامت در راستای ارائه خدمات سلامت به شهروندان در ۴۱ ایستگاه مترو پایتخت اجرایی شده و مسافران بدون ماسک تذکر شفاهی می‌گیرند.

برگزاری مسابقه نقاشی در منطقه ۳

آریا بانو - به منظور دریافت نگاه و دیدگاه کودکان در خصوص«شهر و طراحی شهری»، مسابقه نقاشی کودک «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم» در منطقه سه در حال برگزاری است.

اقدامات خدمات شهری در آستانه بارش های پاییزی

آریا بانو - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ گفت: انهار منطقه ۷ در آستانه بارش های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان، با لایروبی ۱۸۲ هزار متر طول و رسوب برداری ۵۷۹ تن از انهار روبسته، مسیل ها، کانال ها و حوضچه ها آماده سازی شد.

بیست بیست/قسمت هشتم

آریا بانو - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت هشتم این برنامه را ببینید.

راه‌اندازی «کاروان گل» به مناسبت میلاد پیامبر

آریا بانو - ویژه‌برنامه «نغمه مهربانی» به مناسبت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) به همت فرهنگ‌سرای ملل در قالب حضور گروه‌های دف‌نوازی و مدیحه‌سرایی در معیت کاروان گل در سطح میادین و معابر شهر برگزار می‌شود.

طولانی ترین مسیر دوچرخه جنوب غرب در ایستگاه پایانی

آریا بانو - مدیریت شهری در منطقه ۱۸ تهران با رویکرد تسری فرهنگ استفاده از وسائط نقلیه فاقد آلودگی میان شهروندان و ترغیب آنها به امر ورزش، پروژه طراحی مسیر ویژه دوچرخه پیرامون بوستان ۵۰ هکتاری قائم (عج) را به ایستگاه پایانی و بهره برداری رهنمون ساخت.

ساير مطالب

عرضه روزانه 100 میلیون یورو در نیما و سنا توسط صادرکنندگان

رونق بورس با کاهش جذابیت سرمایه‌گذاری در بازارهای موازی

وام مسکن و هزار دردسر برای مستاجران

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی از مهرماه

چگونه می‌توان مشمول تخفیف 100 درصدی قبض برق شد؟

سایه روشن‌های لغو ممنوعیت سرمایه‌گذاری بانک‌ها در بورس

عدم تغییر بهای رسمی ارزهای عمده

تامین برق پایدار، هدیه دولت تدبیر و امید به روستاها

احتمال بازگشت تعادل به معاملات بورس در هفته جاری

رشد 26 درصدی اشتغال پایدار روستایی در 3 سال گذشته

رشد 43 درصدی صادرات غیرنفتی

تضییع حق سهامداران با شیطنت حقوقی‌ها در بورس

رویه‌های مالیاتی نباید مانع تداوم تولید باشد

در این 5 مورد بیش از اندازه پول خرج می‌کنیم

انقلاب در گازرسانی روستایی با جهش 123 درصدی

تثبیت نرخ بیکاری در 7 سال گذشته

جهش دو برابری تولید گندم در دولت تدبیر و امید

توقف ریزش بورس با حمایت منطقی حقوقی‌ها

جزییات ثبت‌نام و اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

سهم هر یک از صنایع از کاهش ارزبری‌ها چقدر است؟

آیا امکان تکمیل فواصل میان سوابق بیمه‌ای وجود دارد؟

تولیدکنندگان داخلی توانایی تأمین 5 هزار دستگاه اتوبوس شهری را دارا هستند

گام‌های دولت تدبیر و امید در مسیر تحقق اصلاح نظام بانکی

پیش‌بینی ثبات قیمت‌ها در بازار اجاره تا پایان امسال

کاهش 10 درصدی مصرف بخش خانگی با اجرای طرح «برق امید»

امکان انسداد چاه‌های نفت در صورت توجه ویژه به بخش کشاورزی

جزئیات متناسب سازی حقوق بازنشستگان/ در حد بضاعت تامین اجتماعی پرداختی‌ها صورت گرفته است

هدفگذاری برای آبرسانی پایدار به 10 میلیون و 500 هزار روستایی

رکوردشکنی‌های بخش کشاورزی در هفت سال گذشته

رشد 1400 درصدی حق مسکن کارگران در دولت تدبیر و امید

تا پایان سال 1400، تمامی خدمات دولت الکترونیکی می‌شود

جزئیات جدید از ارزش روز دارا دوم

گرانی 20 درصدی لوازم التحریر در سال جاری

تاریخ‌سازی شاخص بورس با تکیه بر حمایت‌ های دولت

برنامه‌های دولت دوازدهم برای خانه‌دار کردن کارگران

گازرسانی به 17 هزار روستا بدون استفاده از منابع دولتی

پرونده دستمزد 99 کارگران با 46.5 درصد رشد بسته شد

فرق عرضه اولیه با صندوق ETF‌ چیست؟ کدام بهتر است؟

روند بلندمدت معاملات بورس همچنان صعودی خواهد بود

تعریف 4 هزار میلیارد تومان پروژه داخلی‌سازی با همکاری دانش‌بنیان‌ها

نحوه پرداخت حقوق و محاسبه اضافه کاری معلمان در سال تحصیلی جدید

افزایش 155 درصدی تولید گاز شیرین در پارس جنوبی

چرا کیفیت نان در ماه‌های اخیر پایین آمده است؟

حاجی میرزایی: حمایت از بازنشستگان را وظیفه خود می دانیم

تامین منافع اقتصادی و سیاسی از طریق همکاری با اتحادیه اوراسیا

خودروهای ناقص کف پارکینگ خودرو سازان به 150 هزار دستگاه رسید

مسافربرهای شخصی، در نوبت گازسوزشدن

حمایت انجمن تولیدکنندگان فولاد از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت

مدرس خیابانی، مدیری از جنس صنعت و بازرگانی

آژیرقرمز مصرف برق به صدا درآمد

مشخصه وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت تشکل‌گرایی است

طرح مجلس برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو

عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس

نشاندن «جهش تولید» بر سر سفره‌های مردم با توسعه اشتغال

اردکانیان:تابستان 99 را بدون خاموشی برنامه‌ریزی شده پشت‌سر گذاشتیم

همتی: دلار 24 هزار تومانی غیرواقعی است

کسب ارزش‌افزوده بیشتر با تولید سالانه 5 میلیون تن پروپیلن

اعطای وام مرابحه به فرهنگیان به زودی

جزییاتی از 140 عرضه اولیه جدید بورس و فرابورس در هفته‌های بعد

ایران صادرکننده ماشین‌آلات تولید ماسک شد

پرداخت وام اجاره از اواخر مرداد ماه آغاز می‌شود

تعهد 122 درصدی پتروشیمی‌ها برای عرضه ارز در نیما

سرپرست صمت: تولید خودرو پس از دو سال از رشد منفی خارج شد

سرپرست وزارت صنعت:اجازه ورود کالاهای با مشابه داخلی را نمی‌دهیم

ستاد ملی مقابله با کرونا درباره برگزاری الکامپ تصمیم می‌گیرد

عرضه اولیه دو شرکت جدید در بورس و فرابورس

کاهش قیمت رسمی 16 ارز عمده

بهره‌برداری از پست فوق توزیع 63 به 20 کیلوولت کارون در تهران ‌

11 مرداد 1334؛ از امروز نرخ دلار 76 ریال تعیین گردید

100 هزار نفر از بازنشستگان کشوری سهامدار می‌شوند

بازار اوراسیا، فرصتی برای توسعه تجارت منطقه‌ای در دوران تحریم

آغاز بازنشستگی نیروگاه‌های فرسوده

هزینه تست کرونا در بیمارستان‌های دولتی چگونه محاسبه می‌شود؟

کرونا و زمین‌گیری صنعت هواپیمایی

عرضه پنج محصول پر متقاضی خودرو از امروز

رکورد مصرف برق در گرمترین روز سال

اختصاص تسهیلات ودیعه مسکن به مددجویان کمیته امداد

جزئیات اقدامات رفاهی دولت برای حمایت از خانواده‌ها

چرا شاخص بورس نزولی شد؟

جاماندگان بیمه بیکاری در لیست پرداخت قرار دارند/ چرا رقم پرداختی با رقم مصوب قانون کار متفاوت است؟

جاماندگان بیمه بیکاری در لیست پرداخت قرار دارند/چرا رقم پرداختی بیمه بیکاری با رقم مصوب قانون کار متفاوت است؟!

ثبت رکورد جدید مصرف برق با افزایش دمای هوا

توسعه سی.ان.جی با افزایش 25 درصدی جایگاه‌ها در دولت تدبیر و امید

راه‌اندازی بورس مسکن تا 4 ماه آینده

سهم 22.7 درصدی بخش معدن از بازار سرمایه

آغاز ثبت‌نام پیامکی وام اجاره از ساعت 10 امروز

هزینه تست کرونای سربازان بر عهده کیست؟

جذب نقدینگی سرگردان با ورود شرکت‌های جدید به بورس

تامین زنجیره تولید خودرو در دوران شیوع کرونا و تحریم

انتظارات تورمی ناشی‌ازافزایش نرخ ارز را کنترل کنیم

قطارهایی که تدبیر و امید به ایستگاه رساند

دلار به زیر 15 هزار تومان بازخواهد گشت

٥٠ درصد قراردادهای اجاره در تیرماه، تمدید شد

 نرخ ارز؛ عامل تعیین‌کننده در بازار خودرو/ پراید 111 با قیمت 89 میلیون فروش رفت

تسریع در روند رسیدگی و پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیـب دیده از کرونا

طرح دولت برای سهامدار کردن بازنشستگان

آیا زمان ریزش قیمت‌ها در بازار ارز فرا رسیده است؟

روند معاملات بورس از روز دوشنبه متعادل می‌شود

رشد 13 درصدی ارزش سهام عدالت در هفته گذشته

تحقق جهش تولید در خودرو و لوازم خانگی طی 7 سال گذشته