آریا بانو

آخرين مطالب

از دلایل نیامدن استراماچونی تا افشاگری سعادتمند علیه بازیکنان استقلال! ورزشي

از دلایل نیامدن استراماچونی تا افشاگری سعادتمند علیه بازیکنان استقلال!
  بزرگنمايي:

آریا بانو - مهر / مدیرعامل باشگاه استقلال در تازه ترین اظهارات خود به افشاگری علیه بازیکنان خودی پرداخت و گفت: چرا باید بازیکن استقلال تا نیمه شب بیدار باشد و با خود قلیان به سفر ببرد؟
احمد سعادتمند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس در مورد آخرین وضعیت باشگاه استقلال گفت: تمام تلاشم این است که جز صداقت و راستی حرفی بر زبان نیاوردم. امیدوارم خدای مهربان از من راضی باشد. 
چرا استراماچونی نیامد
بعد از مدتها صلاح دانستم که موارد را مستدل به اطلاع هواداران اعلام کنم. در ذات من نیست که دروغ بگویم. برخی ها اعتقاد دارند بگویند ما هیچ کاری در مورد استراماچونی انجام ندادیم. اما اعلام می کنم که حضور ما در ایتالیا بسیار سخت بود. در این شرایط کرونایی براساس مصوبه هیات مدیره راهی ایتالیا شدیم. 
اقدامات ما برای سفر سه ماه پیش صورت گرفته بود. نه بازی با سپاهان معلوم بود و نه زمان دربی مشخص شده بود. هدفم هم این بود که برویم ایتالیا و این پرونده را با شرایطی که به سود ماست خاتمه دهیم. 
هنوز هم دوستان اصرار دارند که ما در مورد مذاکره با استراماچونی دروغ می گوییم اما طی مکاتبه ای که با فدریکو داشتیم اعلام کردیم برای تمدید و تخفیف آمده ایم و می خواهیم این پرونده را ببندیم. 
شروط برای ادامه همکاری
برای فصل آینده هم شروطی گذاشتیم که اگر ما در جام حذفی موفق نبودیم شما هم می توانید یکی از گزینه های ما برای فصل آینده باشید. 700 هزار پیش پرداخت و یک میلیون یورو هم برای حقوق یکساله وی در نظر گرفته بودیم که امیدوار بودیم آندره با این پیشنهاد ما موافقت کند. 
از سال گذشته براساس طلب ها و جرایم دیرکردی که استراماچونی 520 هزار یورو از باشگاه طلبکار بوده است. ما نسبت به فصل گذشته 250 هزار یورو اضافه تر پیشنهاد کردیم. 
رقم هایی که استراماچونی پیشنهاد داد
وی شکایت 275 صفحه ای که وی برای فیفا ارسال کرده است بیش از 2 میلیون یورو درخواست کرده است. در پیشنهاد دوم ایشان اعلام شد که فدریکو اعلام کرد که ما می توانیم 900 هزار یورو برای بستن پرونده فیفا در بگیریم و یک میلیون و 500 هزار یورو برای فصل آینده بگیریم. در مجموع 2 میلیون و 400 هزار یورو پیشنهاد استراماچونی به استقلال بود. ما هم اعلام کردیم توان این پول را نداریم. 
در مذاکرات بعدی اعلام کردیم که برای آمدن استراماچونی آمده ایم که 700 هزار یورو را به 800 هزار یورو افزایش دهیم که در دو قسط به وی پرداخت خواهد شد. برای فصل بعد هم گفتیم که یک میلیون و 200 هزار یورو پرداخت می کنیم. اما ایشان مجددا اعلام کرد که نتوانستم آندره را متقاعد کنیم. 
شروط مرد ایتالیایی
وی در شرایطی که در نظر گرفته بود دریافت 900 هزار یورو برای بستن پرونده در فیفا را اعلام کرد و یک میلیون و 500 هزار یورو هم برای فصل آینده. ضمن اینکه باید ترکیب تیم تضمین داده شود و از بین 7 بازیکنی که قراردادشان تمام می شود حتما 4 بازیکن تمدید شود که نام شان را بعدا اعلام خواهم کرد. 
نه تنها هیچ دروغی به هواداران نگفتیم بلکه جزئیات یک ماه و نیم مذاکره را اعلام خواهیم کرد که هواداران در جریان کامل این موضوع باشند. ما تلاش کردیم که پرونده ایشان در فیفا را ببندیم اما متاسفانه درخواستی که مردم برای حضور وی داشتند کار را سخت کرد و پیشنهاد بالا رفت. 
از هواداران عذرخواهی می کنم
برخی ها می خواهند بدون سند و مدرک اظهار نظر کنند و ما را مقابل هواداران قرار دهند. از این فرصت استفاده می کنم و از هواداران به خاطر جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا عذرخواهیم می کنم. از همه عوامل تیم به خاطر تلاش های چند ماه اخیر تشکر کنم. ما با هواداران صادق هستیم و به آنها دروغ نمی گویم. 
گزارش عملکرد 5 ماه و نیم و هزینه 62 میلیارد تومانی
هزینه های باشگاه در 19 بند صورت گرفته است که شامل موارد زیادی می شود از جمله بستن پرونده چند بازیکن در فیفا، پرداخت پاداش ها، هتل و هواپیما، حقوق مربیان و کادر فنی و کارمندان و .. در مجموع 62 میلیارد و 718 میلیون تومان در این مدت پرداختی داشته ایم. در شرایط اقتصادی بسیار بدی این کار را کردیم. در این پنج ماه و نیم نه بلیت فروشی داشتیم، نه حق پخش داشتیم نه اللهیار را فروختیم نه مجید حسینی را فروختیم. در کنار این توانستیم به اموال باشگاه اضافه کردیم. نزدیک به یک هزار میلیارد تومان به دارایی ها و سرمایه های باشگاه با دو ورزشگاه مرغوبکار و کمپ حجازی اضافه کردیم. برند باشگاه را ثبت کردیم.
پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال
ما 615 هزار دلار برای شفر، 125 هزار یورو برای آقای بودوروف، و 137 هزار دلار برای باشگاه پاختاکور باید پرداخت کنیم که در هیچ کدام ما قراردادی امضا نکرده ایم. البته زمانی که آمدم می دانستم باید اینها را پرداخت کنیم. حدود 26 میلیاد و 310 میلیون تومان لازم داریم تا پنجره نقل و انتقالات باز شود. نمی دانستیم که کرونا می خواهد چه کند با ما. ضمن اینکه نمی دانستیم که قیمت ارز دو برابر می شود. 
اول اینکه چرا من فصل گذشته از ریاست هیات مدیره باشگاه استقلال رفتم. یکی از دلایلش همین آقای شفر بود و یکی هم اللهیار صیادمنش. بعدا در این مورد صحبت خواهم کرد. وظیفه ماست که این هزینه ها را تامین کنیم. در همین راستا هم تلاش خواهیم کرد. 
پرونده های جدید بزودی می آید
دو پروژه بزرگ اقتصادی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم این دمل بزرگ را دفع کنیم و برای یک بار هم که شده بدهی های باشگاه استقلال را به صفر برسانیم. این را هم بدانید که ما تلاش می کنیم این بدهی ها را پرداخت کنیم. اما شک نکنید در آینده نزدیک دوباره 93 هزار دلار و 500 برای جباروف می آید. 37 هزار دلار برای میگویل می آید و 100 هزار دلار برای پادوانی خواهد آمد که امیدواریم از این خوان های بزرگ شویم. خیلی ها روی مبل نشسته اند و ادعا می کنند چرا پول های پرداخت نمی شود و پنجره بازی نمی شود. 
به درآمدهای پایدار خواهیم رسید
این که ما بنشینیم بیرون گود و بگوییم لنگش کن درست نیست. نه دریافتی از دولت داریم نه بلیت فروشی داریم نه تبلیغات مهمی داریم. نه فروش بازیکن داریم. ما قائدی را هم ارزان نخواهیم فروخت. از این همه راه درآمدزایی فقط اسپانسر می ماند. مگر چقدر می شود از یک اسپانسر برای فصل آینده گرفت. قطعا به درآمدهای پایدار خواهیم رسید. اگر این درآمدزایی ما به خاطر پرونده های گذشته نبود الان 30 میلیارد در حساب باشگاه بود و کلی کار کرده بودیم.
افشاگری علیه بازیکنان استقلال
متاسف هستم که بگویم برای تامین پرداخت های اخیر یک هفته دیرتر به قطر رفتم. من در سه - چهار روزی که در قطر بودم موارد خوبی را ندیدم. از یک باشگاه حرفه ای بعید است که بازیکنش تا چهار صبح بیدار باشد. البته همه را نمی گویم بلکه تعداد محدودی از بازیکنان را می گویم. برای باشگاه بزرگی مثل استقلال خیلی بد است که ساعت 13 هنوز بازیکنش صبحانه نخورده باشد. برای استقلال خیلی بد است که بازیکنش تا ساعت 3 صبح در فضای مجازی باشد. برای باشگاه استقلالی که نگاه 30 میلیون هوادار به آن است بد است که بازیکن من با خودش قلیان ببرد. شک نکنید که من با بازیکن خاطی برخورد خواهم کرد. ما باشگاه فرهنگی و مردمی هستیم. 
قرارداد 2 میلیاردی 10 میلیارد تومان شد!
کارگری که ماهی 2 میلیون تومان حقوق می گیرد نگاهش به ساق پای این بازیکنان است بعد شما تا صبح بیدار هستید؟ انتظار دارید که از نظر فنی باشگاه جلو برود؟ هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. تا زمانی که بنده هستم اجازه نخواهم داد این اتفاق بیفتد. کاری ندارم به قانونی که وضع شده است. شاید به این قانون عدم جذب بازیکن خارجی خیلی اعتقاد نداشته باشم اما باید شرایط را در نظر گرفت. اگر شده از بازیکنان امید استفاده کنیم از بازیکنی استفاده خواهیم کرد که قدر اشک های آن کارگر را بداند. مگر می شود یک بازیکن تا لنگ ظهر بخوابد؟ من ندیدم چنین چیزی را و واقعا متاسف هستم. مگر می شود به خاطر این قانونی بازیکنی که قراردادش 2 میلیاد تومان بوده بیاید و مدعی 10 میلیارد تومان شود. 
تمام بازیکنان باید تست پزشکی بدهند
ما به خاطر شما هواداران مجبور هستیم که یکسری قراردادها را ببندیم که اعتقادی به آن نداریم و تمایلی هم نداریم. الان دارم می گویم که تمام بازیکنان ما باید بروند تست پزشکی بدهند و باید سرباز باشگاه باشند چون باشگاه چیزی برای آنها کم نگذاشته است. 
سرمربی آینده استقلال مشخص شد!
من نقطه نظرات قطعی ام را به هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده ام. پیشنهاداتی که من داده ام متاسفانه یکسری افراد آمده اند و رقم هایی را پیشنهاد داده اند که ما دست آنها را کوتاه خواهیم کرد. ما به دنبال قراردادی هستیم که برای باشگاه به صرفه باشد. از عزیزان اجازه می خواهم که این یکی دو روز هم به ما فرصت بدهند که از طریق هیات مدیره محترم گزینه نهایی را معرفی کنیم. 
شیخ دیاباته را حتما حفظ خواهیم کرد
برای لیگ قهرمانان آسیا همه بازیکنان را حفظ کردیم اما تعدادی از بازیکنان پیشنهاد خارجی دارند. بازیکنانی که پیشنهاد خارجی خوب دارند ما خیلی مانع نخواهیم شد اما با چنگ و دندان شاکله تیم را حفظ خواهیم کرد. بعد از باز شدن پنجره و انتقالات تعدادی از بازیکنان را باز خواهیم گرداند. شیخ دیاباته را به هر شکل ممکن حفظ خواهیم کرد. قائدی را نمی فروشیم مگر به قیمتی که در فوتبال ایران یک انقلاب باشد. 
در مورد داریوش شجاعیان مدارکی داریم که اجازه ندادند او برای استقلال بازی کند. در لیگ قهرمانان آسیا هم می توانست بازی کند اما دوستان ما در ایران اجازه ندادند بازی کند و متزلزل جواب دادند. تا کی می خواهید همکاری نکنید. باشگاه استقلال برای این هست یا نه؟ نماینده این مملکت بوده یا نه. خواهش می کنم با باشگاه استقلال همکاری کنید. 
اهل استعفا نیستم و می مانم
به هیچ عنوان اهل استعفا نیستم و با انگیزه بیشتر تلاش خواهیم کرد. اگر پارسال اعلام استعفا کردم دلایل دیگری داشت که عرض کردم. امسال چنین قصدی نخواهم داشت و برای ادامه کار در باشگاه استقلال انگیزه بالایی دارم و شک نداشته باشید که برای دو سال آینده استقلال بهترین بازیکنان را به دنیا صادر خواهد کرد. 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

گیاهی جادویی برای تسکین درد آرتروز زانو

ارتباط عجیب و باورنکردنی مصرف شکر با اختلالات رفتاری

داورزنی دیگر نایب رئیس آسیا نیست!

قرمز‌های خشمگین علیه شجاع

صادقی: دلیل تاخیر در آغاز لیگ آماده نبودن استقلال و پرسپولیس است

بحران در النصر بعد از بازی با پرسپولیس

پیشنهاد باشگاه میلان به زلاتان

کمبود مقطعی انسولین طبیعی است! / مقصر مشکلات، تحریم‌هاست / خبری از صادرات انسولین به عراق ندارم

جدول پخش مدرسه تلویزیونی جمعه 2 آبان در تمام مقاطع تحصیلی

بهترین‌های سینمای اسپانیا؛ گرم و حساس و مهیج

همه موموهای ژاپنی را بشناسید/ از پیرزنی که کودکان را می‌دزدد تا شبحی که به خاطر انتقام از همسرش مردان را می‌کشد!

اگر شوهر خسیس دارید، این مطلب رایگان را بخوانید

ورود قوه قضاییه به موضوع عدم اجرای قانون ازدواج

نایب رییس هندبال: نتایج تست های کرونا محرمانه به باشگاه ها اعلام می شود

نصرالله رادش بازیگر طنز و همسر دومش

ضرب و شتم یک خانم جوان توسط حراست پالایشگاه آبادان

زن جاستین بیبر با خالکوبی جدید و ارتباط آن با سلنا گومز

کریمی بین دو راهی استقلال و پیشنهاد مالی بالاتر سپاهان

قرارداد خلیل‌زاده با الریان قطر رسمی شد

پشت‌پرده جدایی چشمی از استقلال و کنایه مدیران به سعادتمند

افشاگری‌های سعادتمند/ از ماجرای فروش قائدی تا تهدید به قتل!

مرتب کردن خانه شلوغ و کثیف پیرمرد بیوه با تصاویر قبل و بعد

سلفی جالب مهرآوه شریفی نیا همراه بازیگران زن سریال دل

موزیک ویدیو سختگیر علیرضا طلیسچی با نقش آفرینی هاینه غلامی

چالش آموزشگاههای زبان در دوران کرونا/ریزش آمار در شهرهای کوچک

واکنش رسول‌پناه به انتشار فیلم اظهارات توهین‌آمیزش به شجاع خلیل‌زاده

واکنش میکل آرتتا به پیش بینی توئیتری اوزیل

پرخرج ترین و کم‌خرج ترین تیم‌‌ در چمپیونزلیگ کدام است؟

درخواست استقلال از فیفا برای پرداخت طلب جپاروف

دو بازیکن بارسلونا در راه تمرینات باهم تصادف کردند!

درخواست گل‌محمدی از بازیکنان پرسپولیس پس از حواشی اخیر

بالای سر مدیران پرسپولیس کسی نیست که به آنها «تشر» بزند؟

پیروزی میلان و شکست آاک آتن در حضور انصاری‌فرد

120 میلیاردِ کادر درمان برای ساخت یک دانشکده خاص! / دیوان محاسبات ادعای هزینه بودجه کرونا برای دانشگاه دختر رئیس‌جمهور را تایید کرد

خبر خوب وزیر آموزش و پرورش برای فرهنگیان

قضاوت های جاهلانه و عجولانه

در جنگ روانی باختیم!

مغالطه های عجیب معاویه در دین

افراد مشهوری که لکنت زبان داشتند/ ویدئو

خاموش کردن ژن در مغز استخوان با نانوذرات

اسفناج؛ کلید تولید کاتالیزور سلول سوختی تجدیدپذیر

ساخت تب‌سنج غیرتماسی در دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی

قضیه اوزیل و آرسنال یک حماقت واقعی دوطرفه است

پیکفورد عمدا فن دایک را مصدوم نکرد

حمایت از آرسنال در لندن و پای تلویزیون

هر اندازه در فوتبال سرمایه‌گذاری شده در کشتی هم بشود

برترین سیوهای هفته 11 لیگ روسیه

زلاتان به خاطر مهار پنالتی‌اش‌ و گلزنی روی ریباند عصبانی بود!

خاطره جالب و خنده‌دار وریا از مراسم خواستگاری و ازدواجش

جدایی‌ام از رئال سخت بود اما در زمان مناسب رخ داد