آریا بانو

آخرين مطالب

فرمانده سپاه محمد رسول الله انتقاد کرد:

کوتاهی تمامی دستگاه‌ها در جمع آوری معتادان متجاهر زن اجتماعي

کوتاهی تمامی دستگاه‌ها در جمع آوری معتادان متجاهر زن
  بزرگنمايي:

آریا بانو - فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: تمامی دستگاه‌ها با هم اقدام جدی و قابل ملاحظه‌ای در حوزه جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر زن انجام نداده اند.

سردار محمدرضا یزدی اظهار کرد: در ارتباط با بازپروری معتادان متجاهر خانم متأسفانه اقدامات جدی و مؤثری تا به حال صورت نگرفته است.
وی افزود: البته اقدامات کوچکی صورت گرفته و به عنوان مثال مراکزی تحت عنوان مراکز بهاران برای نگهداری این دسته از افراد جامعه اختصاص داده شده است. اما هیچ نهادی و مراکز تکاپوی جمع آوری معتادان متجاهر خانم را نداشته و جواب هم نگرفته اند.
تمامی دستگاه‌ها در جمع آوری و نگهداری معتادان متجاهر زن کوتاهی کردند
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کوتاهی از طرف چه نهادی بوده است که تا به الان در حوزه جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر خانم موفق نبوده ایم؟ گفت: هم تعداد مراکز برای جمع آوری این دسته از معتادان کم بوده است و هم تمامی دستگاه‌ها با هم اقدام جدی و قابل ملاحظه‌ای انجام نداده اند.
سردار یزدی گفت: در این زمینه (جمع آوری و نگهداری معتادان متجاهر زن) هم بهزیستی باید اقدام کند، هم شهرداری و هم سایر دستگاه‌هایی که به نوعی از بودجه کمک به زنان بدسرپرست و زنان بی سرپرست استفاده می‌کنند.
وی افزود: مجموعه‌ای از برخوردها برای نگهداری و جمع آوری زنان معتاد باید به کار گرفته شود و تمامی دستگاه‌ها پای کار بیایند. چرا که این گروه از آسیب پذیری بیشتری نسبت به گروه‌های دیگر برخوردارند و باید در این حوزه اقدامات موثرتری صورت گیرد.
اگر دستگاهی پلی کار نیاید خودمان به تنهایی اقدام می‌کنیم
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مجموعه سپاه تهران در حوزه زنان معتاد متجاهر ورود داشته است یا خیر؟ تأکید کرد: سپاه تهران از سال گذشته پیشنهاداتی برای این موضوع داده است اما هنوز وارد موضوع جمع آوری و بازپروری زنان معتاد متجاهر نشده است. شیوه کار ما در سپاه تهران به این صورت است که اول کارهای کارشناسی و تحقیقاتی انجام می‌دهیم و هر زمان که به نتیجه برسیم در کوتاه‌ترین مدت وارد عمل می‌شویم. ما هنوز برای جمع آوری و نگهداری زنان معتاد متجاهر به نتیجه کارشناسی کاملی نرسیده ایم. هر زمان که نتیجه ما تکمیل شود، حتی اگر هیچ دستگاهی از ما پشتیبانی نکند، ما به تنهایی به این امر ورود می‌کنیم.
وی گفت: به عنوان مثال برای جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر کار تحقیقاتی یک ساله انجام دادیم اما بعد از اتمام کار تحقیقاتی بلافاصله وارد عمل شدیم.
حساسیت‌های حوزه جمع آوری معتادان متجاهر زن
سردار یزدی خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که کارکردن در حوزه زنان معتاد متجاهر حساسیت دارد این است که ما در تهران نمی‌توانیم این خانم‌ها را به بیرون از شهر ببریم و باید در شهر محلی برای اصلاح و بازپروری آنها ایجاد کنیم و مسائلی از این دست.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا در حوزه جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر مجموعه‌ای برای پذیرش معتادان بالای 65 سال سن و دارای زخم باز داریم یا خیر، اظهار داشت: ما در مجموعه‌ای که برای جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر ایجاد کرده ایم، توانایی پذیرش معتادان بالای 65 سال را داریم اما برای معتادان متجاهر زخم باز شرایطی نداریم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

چرا واکسن آنفلوانزا با کمبود مواجه است؟

موسیقی فیلم؛ «هملت»

ترافیک سنگین در محور هراز

رشیدیان: از سرگیری عمره منوط به پذیرش شروط ایران از سوی عربستان است

کرونا در آسانسور چقدر زنده می‌ماند؟

تصاویر مربوط به 90 سال پیش از آرامگاه داریوش اول

نجات ماهیگیر چینی پس از سرگردانی 10 ساعته در دریا

خلاقیت در طراحی چتر

12 عکس تاریخی جالب و دیدنی

حضور یک خرس نترس در نزدیکی ماهیگیران روسی

لحظه احساسی رسیدن مادر به نوزادی که ربوده شده بود

تزئین حرفه‌ای میوه و سبزیجات برای میز غذا

ماده‌ای مغذی که جوش را درمان و ریزش مو را متوقف می‌کند!

بلایی که کاشت ناخن سرتان می‌آورد

چه کنیم تا بی حوصله نباشیم؟

رویکرد تازه محققان ایرانی در درمان سکته قلبی

بزرگترین هواپیمای هیدروژنی جهان ساخته می شود

در پرسپولیس همه گل می‌زنند

صعود استقلال و پرسپولیس بهترین کادوی تولدم بود

حضور بی‌وقفه استقلالی‌ها در لایو ماشاریبوف

پرسپولیسی تازه‌وارد رای اعتماد گرفت

سورپرایز سپاهانی‌ها در فرودگاه

جشن تولد 74 سالگی سلطان

پاسخ سوارز به پست جنجالی لیونل مسی

پرسپولیسی‌ها دو گروه شدند

تکلیف حسینی با نفت مسجدسلیمان روشن شد

رقابت خوبی بین دروازه‌بان‌ها وجود دارد

این‌بار سرمربی استقلال تصمیم می‌گیرد

تیم جدید برای ستاره جنجالی

ستاره استقلال؛ عصای دست آقامجید در آسیا