آریا بانو

آخرين مطالب

دردسری که ویکتوریا برای دیوید بکهام درست کرد زنان جهان

دردسری که ویکتوریا برای دیوید بکهام درست کرد
  بزرگنمايي:

آریا بانو-شرکت‌های دیوید بکهام در سال گذشته در مجموع ضرر مالی داشتند. دلیل اصلی این زیان، برند مد ویکتوریا بکهام بوده است.

این زن و شوهر در سال گذشته پس از کسر مالیات 5/1 میلیون پوند زیان داده‌اند. این در حالی است که آنها 4 سال پیش 31 میلیون پوند سود کسب کرده بودند.
با وجود این ضرر، دیوید و ویکتوریا به خودشان بیش از 7 میلیون پوند سود سهام دادند. به این ترتیب آنها از سال 2014 تاکنون 51 میلیون پوند سود سهام به دست آورده‌اند.
شرکت ویکتوریا بکهام 10 سال پیش تأسیس شده و تاکنون 7/34 میلیون پوند ضرر کرده است. این زیان‌ها را دیوید بکهام مرتباً جبران کرده است.
سال گذشته زیان شرکت ویکتوریا بکهام به 3/12 میلیون پوند افزایش یافت، چراکه لباس‌های 2هزار پوندی و کیف‌های هزار پوندی او فروش نرفت.
در سال‌های اخیر این دو نفر از حق پخش تصویر دیوید بکهام سود خوبی داشته‌اند، اما شرکت او که DB Ventures نام دارد، سال گذشته دچار مشکل شده است.
جدیدترین آماری که منتشر شده نشان می‌دهد این دو نفر از نظر درآمد مالی اوضاع مساعدی نداشته‌اند. البته گفته می‌شود ثروت این دو نفر با هم 355 میلیون پوند است.
این زیان‌ها باعث شده برخی به این نتیجه برسند که محبوبیت این دو نفر در جهان رو به کاهش است. یک متخصص صنعت می‌گوید: «حق پخش تصویر او رو به افول است. او 44 سال دارد و سودی که از راه حق پخش تصویر او به‌ دست می‌آید دارد کم می‌شود. اگر شرکت ویکتوریا که در عرصه مد فعال است بتواند یک سال سودآور باشد، من تعجب خواهم کرد. سرمایه‌گذاران روی شرکت ویکتوریا بسیار سرسخت و جدی هستند و می‌خواهند به سود برسند.»


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield