آریا بانو

آخرين مطالب

رنگ خون نقاش بر تابلوی عشق کثیف اجتماعي

رنگ خون نقاش بر تابلوی عشق کثیف
  بزرگنمايي:

آریا بانو - خراسان / زن و مرد هنرمندی که پس از سال ها در اینستاگرام یکدیگر را پیدا کرده بودند نقشه جنایتی خونین را کشیدند.
مرد نقاش که با شلیک گلوله شوهر پولدار زن مورد علاقه اش را کشته بود دیروز در دادگاه مدعی شد شلیک مرگبار اتفاقی رخ داده است .
شلیک مرگبار
عصر بیست و هشتم بهمن سال 95 صدای شلیک گلوله ای در بزرگراه آزادگان پیچید و مرد 37 ساله ای به نام احمد که مشغول پنچرگیری لاستیک پژو 206 بود قربانی شلیک گلوله یک مرد موتور سوار شد.
مرد موتور سوار پس از شلیک خونین بلافاصله گریخت و همسر احمد به نام نیلوفر با پلیس تماس گرفت.
این زن به ماموران گفت: لاستیک ماشینم پنچر شده بود به همین دلیل با شوهرم تماس گرفتم. وقتی شوهرم به اتوبان آزادگان آمد و مشغول پنچرگیری بود یک موتورسوار ناشناس به سمت شوهرم شلیک کرد و گریخت .
در حالی که فرضیه جنایت کینه جویانه قوت گرفته بود پلیس به بررسی پرداخت و به رابطه پنهانی نیلوفر با یک مرد نقاش به نام امین پی برد.
بازداشت مرد هنرمند
امین 35 ساله که فوق لیسانس هنر داشت و یک نقاش حرفه ای بود ردیابی و بازداشت شد و به شلیک خونین اعتراف کرد .
وی در بازجویی ها گفت: من تابلوی نقاشی می کشم و هر چند ماه یک بار نمایشگاه نقاشی می گذارم.من قبلا در یک هنرستان نیز تدریس می کردم و تابلوهای نقاشی ام را برای فروش در اینستاگرام می گذاشتم تا این که نیلوفر برایم پیام فرستاد .
عشق ممنوعه
وی ادامه داد: من و نیلوفر از سال ها قبل یکدیگر را می‌شناختیم و به هم علاقه مند بودیم اما به دلیل بعضی مسائل رابطه ما به هم خورد و نیلوفر با یک مرد پولدار ازدواج کرد .
وی افزود: پس از سال ها نیلوفر از طریق اینستاگرام مرا پیدا کرد و برایم پیغام فرستاد.او که حالا صاحب یک پسر سه ساله است از بد رفتاری های شوهرش به من گفت و این که احمد به شیشه معتاد است و با زنان زیادی رابطه دارد .او از بداخلاقی های شوهرش گله‌مند بود و می‌گفت احمد همیشه او را کتک می زند. من که تحت تاثیر حرف های نیلوفر قرار گرفته بودم به ملاقات او رفتم و این شروع رابطه دوباره ما با هم بود.
نقشه شوم
مرد نقاش گفت: رابطه ما دوباره با هم شروع شد من و نیلوفر عاشق هم شده بودیم .به همین دلیل تصمیم گرفتیم احمد را بکشیم و باهم ازدواج کنیم. من به اصفهان رفتم و یک تفنگ شکاری خریدم .من میخی را به نیلوفر دادم تا با آن لاستیک ماشینش را پنچر کند و با شوهرش تماس بگیرد .اما نتوانست این کار را بکند. به همین دلیل خودم به اتوبان آزادگان رفتم و ماشین 206 نیلوفر را پنچر کردم. همان زمان او با شوهرش تماس گرفت .احمد در حال پنچرگیری ماشین بود که من با موتور بالای سرش رفتم و به سمت او شلیک کردم.
به دنبال اعتراف های مرد نقاش ،نیلوفر نیز لب به اعتراف گشود .وی گفت : من وامین سال ها قبل عاشق یکدیگر بودیم اما نتوانستیم با هم ازدواج کنیم .من هم تابلوی نقاشی می کشیدم و در امور آرایشگری فعالیت داشتم تا این که در اینستاگرام امین را پیدا کردم و برای او پیغام فرستادم .بعد از این که چند بار به ملاقات امین رفتم او پیشنهاد قتل شوهرم را مطرح کرد. او از من خواست تا شوهرم را به بهانه پنچر شدن لاستیک ماشین به اتوبان آزادگان بکشانم. وقتی شوهرم به آن جا آمد، امین با تفنگ ساچمه ای که خریده بود به سمت شوهرم شلیک کرد.
به دنبال اعتراف های زن و مرد نقاش و بازسازی صحنه جرم آن ها دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند .
در دادگاه
در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، اولیای دم برای مرد نقاش حکم قصاص خواستند. سپس وی در جایگاه ویژه ایستاد و منکر اتهام قتل عمدی شد. وی گفت : نیلوفر مدام از بدرفتاری های شوهرش با من درددل می کرد. او و برادرش از من خواستند تا تفنگی را در ماشین احمد جاسازی کنم تا بتوانند برای او پاپوش درست کنند .من هم قبول کردم . وی ادامه داد : آخرین بار نیلوفر به من زنگ زد و گفت ماشینش پنچر شده است و از من خواست تا به او کمک کنم. من با موتور به اتوبان آزادگان رفتم و متوجه شدم قبل از من شوهر نیلوفر به آن جا رسیده و مشغول پنچرگیری است. نیلوفر همان زمان تلفنی به من گفت تا احمد مشغول پنچرگیری است باید از فرصت استفاده کنم و اسلحه را در ماشین او جاسازی کنم. من می خواستم اسلحه را داخل ماشین بگذارم که یک باره یک تیر از آن شلیک شد و به احمد برخورد کرد . مرد نقاش گفت: من واقعا قصد قتل نداشتم و مرگ احمد یک اتفاق بود .از اسلحه من فقط یک تیر شلیک شده و نمی دانم بقیه تیرها را چه کسی به مقتول زده است . سپس نیلوفر که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و منکر اتهام معاونت در قتل شوهرش شد .وی گفت: بعد از این که امین را پس از سال ها در اینستاگرام پیدا کردم پنج بار به ملاقات او رفتم .
او مدام از همسرم بدگویی می کرد و می گفت او با زنان زیادی رابطه دارد و باید او را بکشیم. او حتی مرا تشویق کرده بود تا از همسرم جدا شوم .من هم تصمیم به جدایی داشتم اما پس از مدتی به خاطر فرزندم پشیمان شدم. وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت : آخرین بار احمد با من تماس گرفت و با موتور دنبالم آمد و از من خواست تا با ماشین پشت سر او حرکت کنم. او می گفت می خواهد شوهرم را گوشمالی بدهد .وقتی کنار اتوبان رسیدیم از من خواست تا ماشین را پنچر کنم اما نتوانستم. به همین دلیل خودش باد یکی از لاستیک ها را خالی کرد و از من خواست تا با شوهرم تماس بگیرم. من درماشینم روی صندلی شاگرد نشسته بودم و شوهرم مشغول پنچرگیری بود که صدای چند شلیک را شنیدم .احمد به تنهایی به شوهرم شلیک کرده بودو من از نقشه او برای قتل بی‌خبر بودم.
با پایان اظهارات این زن قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده حکم صادر کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

سلام نظامی دانش‌آموزان به پرچم ایران

عجیب‌ترین سرقت‌ها در تهران

ثبت اولین مشاهده گربه وحشی در منطقه حفاظت شده باشگل قزوین

درخواست سازمان مدیریت بحران کشور از استانداران 20 استان؛ کولاک شدید در راه است!

10 روش اضطراری برای توقف فوری استرس!

وابستگی به خانواده بعد از ازدواج

پیکر فرمانده شهید بسیج دارخوین فردا تشییع می شود

شرق آسیا در آستانه شیوع یک ویروس مرموز؟

دستگیری 649 سارق و مالخر در پایتخت

مردم با اطمینان لبنیات مصرف کنند

کلاهبرداری 25 میلیارد ریالی از زن چینی در گیشا

جاسازی 10 کیلو تریاک داخل قابلمه

شلیک می‌کردی یا نه؟

صدایش می­زنند «سردار مریم»

آموزش تصویری کادو کردن جعبه و کتاب

6 وزیر زن در دولت جدید لبنان

ارسال محموله 1.5 میلیاردی هلدینگ صندوق بازنشستگی به مناطق سیل‌زده

بررسی حساب‌های بانکی متقاضیان بسته معیشتی با اجازه خود افراد / به حسابها سرکشی نمی‌کنیم

حاشیه‌سازی بر یک سفر و جوابیه معاونت ریاست جمهوری

سقوط مرموز پدر 80 ساله از پشت بام خانه

مرگ 11 هزار نفر به گردن آلودگی هوا

سند ازدواج تغییر می‌کند؟

موردی از ویروس مرموز کرونای چینی در ایران مشاهده نشده است

سازمان ملل پناهندگی به دلایل اقلیمی را رسما قبول کرد

وقتی رئیس‌جمهور وسط سیل گزینه‌های ریاست هلال احمر را نمی‌پذیرد

هوا 10 درجه سردتر می‌شود

سازمان تعزیرات حکومتی: بازرس تعزیرات نداریم

هیأت مسکن سازمان حج به عربستان می‌ رود

حال زیست‌ بوم زاگرس خوب نیست

خبری خوش که در کوچه‌های کوت عبدالله پیچید

تنها خوابیدن کودک خوب است یا نه؟

یک تیر و دو نشان با ماسک پوست و موی اسفناج

لوازم آرایش ممنوع برای خانم های باردار!

آیا ریمل باعث ریزش مژه می شود؟!

کش موهای پاپیونی شیک و پارچه ای

خانم ایرانی با تولید زباله صفر!

چطور با سی دی های قدیمی وسایل تزیینی درست کنید

کمک 5 میلیارد ریالی مردم استان تهران به سیل‌زدگان

زنان دیپلمات ایرانی، سفیران صلح جهانی

«گلوریا» در اسپانیا 4 نفر را کشت و برق 220 هزار نفر را قطع کرد

تاریخ انقضای کارت‌های پایان خدمت قدیمی اعلام شد

مشخصات یک مبل خوب چیست؟

روش های گرم کردن خانه در زمستان

گزارش گرفتن از زنان در جامعه شهامت بالایی می‌خواهد

طوفان مرگبارِ اسپانیا راهی فرانسه شد

فرمانده بسیج «دارخوین» ترور شد

فرمانده کل محیط‌بانی: فروش سلاح شکاریِ مجاز باید متوقف شود

وزیر ارتباطات: ماهواره ظفر قبل از دهه فجر پرتاب می‌شود

آموزش ساده ترین تابلوی نقاشی

آویزهای نظم دهنده برای خرده وسایل خانه