آریا بانو

آخرين مطالب

رنگ خون نقاش بر تابلوی عشق کثیف اجتماعي

  بزرگنمايي:

آریا بانو - خراسان / زن و مرد هنرمندی که پس از سال ها در اینستاگرام یکدیگر را پیدا کرده بودند نقشه جنایتی خونین را کشیدند.
مرد نقاش که با شلیک گلوله شوهر پولدار زن مورد علاقه اش را کشته بود دیروز در دادگاه مدعی شد شلیک مرگبار اتفاقی رخ داده است .
شلیک مرگبار
عصر بیست و هشتم بهمن سال 95 صدای شلیک گلوله ای در بزرگراه آزادگان پیچید و مرد 37 ساله ای به نام احمد که مشغول پنچرگیری لاستیک پژو 206 بود قربانی شلیک گلوله یک مرد موتور سوار شد.
مرد موتور سوار پس از شلیک خونین بلافاصله گریخت و همسر احمد به نام نیلوفر با پلیس تماس گرفت.
این زن به ماموران گفت: لاستیک ماشینم پنچر شده بود به همین دلیل با شوهرم تماس گرفتم. وقتی شوهرم به اتوبان آزادگان آمد و مشغول پنچرگیری بود یک موتورسوار ناشناس به سمت شوهرم شلیک کرد و گریخت .
در حالی که فرضیه جنایت کینه جویانه قوت گرفته بود پلیس به بررسی پرداخت و به رابطه پنهانی نیلوفر با یک مرد نقاش به نام امین پی برد.
بازداشت مرد هنرمند
امین 35 ساله که فوق لیسانس هنر داشت و یک نقاش حرفه ای بود ردیابی و بازداشت شد و به شلیک خونین اعتراف کرد .
وی در بازجویی ها گفت: من تابلوی نقاشی می کشم و هر چند ماه یک بار نمایشگاه نقاشی می گذارم.من قبلا در یک هنرستان نیز تدریس می کردم و تابلوهای نقاشی ام را برای فروش در اینستاگرام می گذاشتم تا این که نیلوفر برایم پیام فرستاد .
عشق ممنوعه
وی ادامه داد: من و نیلوفر از سال ها قبل یکدیگر را می‌شناختیم و به هم علاقه مند بودیم اما به دلیل بعضی مسائل رابطه ما به هم خورد و نیلوفر با یک مرد پولدار ازدواج کرد .
وی افزود: پس از سال ها نیلوفر از طریق اینستاگرام مرا پیدا کرد و برایم پیغام فرستاد.او که حالا صاحب یک پسر سه ساله است از بد رفتاری های شوهرش به من گفت و این که احمد به شیشه معتاد است و با زنان زیادی رابطه دارد .او از بداخلاقی های شوهرش گله‌مند بود و می‌گفت احمد همیشه او را کتک می زند. من که تحت تاثیر حرف های نیلوفر قرار گرفته بودم به ملاقات او رفتم و این شروع رابطه دوباره ما با هم بود.
نقشه شوم
مرد نقاش گفت: رابطه ما دوباره با هم شروع شد من و نیلوفر عاشق هم شده بودیم .به همین دلیل تصمیم گرفتیم احمد را بکشیم و باهم ازدواج کنیم. من به اصفهان رفتم و یک تفنگ شکاری خریدم .من میخی را به نیلوفر دادم تا با آن لاستیک ماشینش را پنچر کند و با شوهرش تماس بگیرد .اما نتوانست این کار را بکند. به همین دلیل خودم به اتوبان آزادگان رفتم و ماشین 206 نیلوفر را پنچر کردم. همان زمان او با شوهرش تماس گرفت .احمد در حال پنچرگیری ماشین بود که من با موتور بالای سرش رفتم و به سمت او شلیک کردم.
به دنبال اعتراف های مرد نقاش ،نیلوفر نیز لب به اعتراف گشود .وی گفت : من وامین سال ها قبل عاشق یکدیگر بودیم اما نتوانستیم با هم ازدواج کنیم .من هم تابلوی نقاشی می کشیدم و در امور آرایشگری فعالیت داشتم تا این که در اینستاگرام امین را پیدا کردم و برای او پیغام فرستادم .بعد از این که چند بار به ملاقات امین رفتم او پیشنهاد قتل شوهرم را مطرح کرد. او از من خواست تا شوهرم را به بهانه پنچر شدن لاستیک ماشین به اتوبان آزادگان بکشانم. وقتی شوهرم به آن جا آمد، امین با تفنگ ساچمه ای که خریده بود به سمت شوهرم شلیک کرد.
به دنبال اعتراف های زن و مرد نقاش و بازسازی صحنه جرم آن ها دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند .
در دادگاه
در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، اولیای دم برای مرد نقاش حکم قصاص خواستند. سپس وی در جایگاه ویژه ایستاد و منکر اتهام قتل عمدی شد. وی گفت : نیلوفر مدام از بدرفتاری های شوهرش با من درددل می کرد. او و برادرش از من خواستند تا تفنگی را در ماشین احمد جاسازی کنم تا بتوانند برای او پاپوش درست کنند .من هم قبول کردم . وی ادامه داد : آخرین بار نیلوفر به من زنگ زد و گفت ماشینش پنچر شده است و از من خواست تا به او کمک کنم. من با موتور به اتوبان آزادگان رفتم و متوجه شدم قبل از من شوهر نیلوفر به آن جا رسیده و مشغول پنچرگیری است. نیلوفر همان زمان تلفنی به من گفت تا احمد مشغول پنچرگیری است باید از فرصت استفاده کنم و اسلحه را در ماشین او جاسازی کنم. من می خواستم اسلحه را داخل ماشین بگذارم که یک باره یک تیر از آن شلیک شد و به احمد برخورد کرد . مرد نقاش گفت: من واقعا قصد قتل نداشتم و مرگ احمد یک اتفاق بود .از اسلحه من فقط یک تیر شلیک شده و نمی دانم بقیه تیرها را چه کسی به مقتول زده است . سپس نیلوفر که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و منکر اتهام معاونت در قتل شوهرش شد .وی گفت: بعد از این که امین را پس از سال ها در اینستاگرام پیدا کردم پنج بار به ملاقات او رفتم .
او مدام از همسرم بدگویی می کرد و می گفت او با زنان زیادی رابطه دارد و باید او را بکشیم. او حتی مرا تشویق کرده بود تا از همسرم جدا شوم .من هم تصمیم به جدایی داشتم اما پس از مدتی به خاطر فرزندم پشیمان شدم. وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت : آخرین بار احمد با من تماس گرفت و با موتور دنبالم آمد و از من خواست تا با ماشین پشت سر او حرکت کنم. او می گفت می خواهد شوهرم را گوشمالی بدهد .وقتی کنار اتوبان رسیدیم از من خواست تا ماشین را پنچر کنم اما نتوانستم. به همین دلیل خودش باد یکی از لاستیک ها را خالی کرد و از من خواست تا با شوهرم تماس بگیرم. من درماشینم روی صندلی شاگرد نشسته بودم و شوهرم مشغول پنچرگیری بود که صدای چند شلیک را شنیدم .احمد به تنهایی به شوهرم شلیک کرده بودو من از نقشه او برای قتل بی‌خبر بودم.
با پایان اظهارات این زن قضات وارد شور شدند تا درباره این پرونده حکم صادر کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

هسته مرکزی ستاره‌های نوترونی “مادۀ کوارکی” دارد

گل اول پیکان به استقلال

پوشش متفاوت الهامی و غیبت افاضلی!

قلی‌زاده در زمین؛ رضایی روی نیمکت‌

فراز رفت‌وبرگشت دل ویسی را قرص کرد!

تصویر هوادار استقلال در دستان غفوری

گل دوم گل‌گهر به پرسپولیس

گل اول استقلال به پیکان

مجیدی تنها سرمربی نیمکت‌نشین آزادی!

تساوی استقلال برابر پیکان در نیمه اول

باخت قهرمان لیگ برتر مقابل گل‌گهر در نیمه اول

علی کریمی و پایان کلین‌شیت‌های پیکان

توقف سپاهان، تراکتور و فولاد در نیمه نخست/ شاهین به سقوط نزدیک شد

اعتراض‌های بی‌پایان شجاع/ جای خالی بیرانوند!

خنجر شاگرد سابق به یحیی گل‌محمدی

دومین لغزش نگران‌کننده رادوشویچ

گل اول پرسپولیس به گل‌گهر

تذکر ناظر بازی به ماشین‌سازی!

تارتار؛ عامل استرس!

غیبت جنجالی برزای در تونل قهرمانی پرسپولیس

مهدی قایدی و پاس گل هفتم!

حضور اورژانسی جنگجوی تراکتوری‌ها در دربی

بدشانسی ادامه‌دار کنعانی‌زادگان

منادی شانس آورد!

گل دوم پرسپولیس به گل‌گهر

گلزنی سردار آزمون برای زنیت

گل شماره 70 علیپور

هدیه آشتی‌کنان شایان مصلح به سپاهان

اعلام ترکیب منچسترسیتی و لیون

گل سوم پرسپولیس به گل‌گهر

گل تساوی گل‌گهر به پرسپولیس در دقیقه 90+5

نگرانی‌ مجیدی و غفوری!

شاهین‌بوشهر سقوط کرد

هت‌تریک سروش رفیعی برابر مهدی رحمتی

کارشناسی داوری دیدار گل‌گهر - پرسپولیس

کارشناسی داوری بازی استقلال - پیکان

حمله قلبی سرپرست ماشین‌سازی پس از گل!

خلاصه‌بازی استقلال 1 - پیکان 1

اخراج کامیابی‌نیا درست بود؟

خلاصه‌بازی گل‌گهر 3 - پرسپولیس 3

نظر نوید مظفری درباره داوری بازی استقلال و پیکان

گل کاوه رضایی با پاس قلی‌زاده

فوتبال ایران پاک نیست!

واکنش گل‌محمدی به توقف پرسپولیس

استقلال بیشترین شانس را دارد

جدول رده‌بندی لیگ برتر در پایان هفته بیست‌ونهم

تعویق آسیایی شدن استقلال/ کامبک عجیب پرسپولیس و سقوط شاهین

از پاریس تا الجزایر با "تئوفیل گوتیه"

بخشی از کتاب/ زندگی یک بار است

«هویت های مرگبار»؛ پیشنهادی برای پرهیز از تعصبات بیجا