آریا بانو

آخرين مطالب

چهره ها/ یکتا ناصر باز هم با فیلم همسرش به نمایش خانگی می آید فرهنگی هنری

چهره ها/ یکتا ناصر باز هم با فیلم همسرش به نمایش خانگی می آید
  بزرگنمايي:

آریا بانو - آخرین خبر / یکتا ناصر با انتشار این عکس نوشت:
«دل» نیامده رکورد زد
.
با گذشت تنها سه روز از انتشار سریال
دل، رکورد تازه‌ای در تماشای آنلاین سریال‌های شبکه نمایش خانگی به ثبت رسید.
.
به گزارش روابط عمومی فیلیمو و با گذشت سه روز از انتشار قسمت اول سریال «دل»، میزان تماشای آنلاین این سریال با ثبت رکورد تازه‌ای خبرساز شد.
.
این آمار که با مقایسه‌ی مجموع دقایق تماشا در سه روز اول انتشار سریال‌ها بررسی شده، نشان می‌دهد که میزان تماشای سریال «دل» رکوردی بیشتر از دوبرابر سریال «هیولا» را به ثبت رسانده است. به این ترتیب که «دل» با 13 میلیون و 440 هزار دقیقه، «هیولا» با 6 میلیون و 20 هزار دقیقه و «مانکن» با 5 میلیون و 870 هزار دقیقه، رتبه‌های اول تا سوم تماشا در 72 ساعت ابتدایی انتشار قسمت اول یک سریال را به خود اختصاص داده‌اند.
.
«دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی با پشت سر گذاشتن «هیولا»، به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه روز اول انتشار تبدیل شده است و پیش‌بینی می‌شود این رکورد شکنی با ادامه انتشار سریال به ثبت آمارهای شگفت انگیز تازه‌ ای منجر شود.
.
حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری بازیگران سریال «دل» هستند که گروه نویسندگان آن را هم بابک کایدان و میثم کایدان تشکیل می‌دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield