آریا بانو

آخرين مطالب

ملکه جیب‌برها به دام افتاد اجتماعي

ملکه جیب‌برها به دام افتاد
  بزرگنمايي:

آریا بانو - رکنا / یک جیب بر حرفه ای سابقه دار که بیش از ده ها فقره سرقت گوشی و وجه نقد کرده بود به دام افتاد.
سرهنگ کارآگاه نجفی در تشریح خبر گفت: برابر شکایات و گزارش های مردمی، مبنی بر سرقت جیب بری تلفن همراه و وجه نقد توسط سارق یا سارقان در ایستگاه های BRT خیابان مولوی – شوش – خراسان خاوران و ایستگاه های مترو به اداره هفدهم پلیس آگاهی ارجاع گردید.
وی در ادامه افزود : دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره هفدهم این معاونت قرار گرفت.
کارآگاهان با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و بازدید محل های سرقت مشخص شد سرقت توسط زنی میانسالی صورت می گیرد . با بدست آمدن تصاویر سارق کارآگاهان با بررسی سوابق مجرمین سابقه دار حرفه ای در زمینه سرقت جیب بری موفق به شناسایی متهم " مهناز 54 ساله" می شوند.
سرهنگ نجفی در ادامه افزود کارآگاهان با توجه به سرنخ های بدست آمده متوجه می شوند مهناز نزدیک به 4 ماه است که از زندان آزاد شده و با حضور در محل های عمومی و پرتردد مرکز شهر اقدام به سرقت محتویات کیف شهروندان می نماید که با اقدامات پلیسی نهایتا در تاریخ یازدهم آذر ماه امسال متهم را در محدوده جنوب تهران شناسایی و دریک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر می نمایند.
مهناز با انتقال به پلیس آگاهی پایتخت ابتدا منکر هرگونه جرمی شد ولی با توجه به وجود اسناد و مدارک لب به اعتراف گشود و در بازجویی خود اعلام داشت:
پس از آزادی از زندان به جهت تامین هزینه های اعتیاد و گذران زندگی به سرقت روی آوردم و در اتوبوس های BRT و ایستگاه های مترو سوژه های خود را شناسایی و با استفاده از غفلت سوژه ها در یک لحظه گوشی یا کیف پول آنها را سرقت می نمودم و گوشی های سرقتی را به خواهرزاده ام می دادم و گوشی ها را هرکدام به ارزش 200 تا 300 هزارتومان می فروخت و پولش را به من می داد .
سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی در پایان افزود متهم تا کنون به 20 فقر سرقت اعتراف نموده و برابر دستور بازپرس شعبه 4 دادسرای ناحیه 34 تهران جهت شناسایی سایر شکات و جرایم احتمالی پرونده ، در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی می باشد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield