آریا بانو

آخرين مطالب

تصادف مرگبار کامیون با تریلی وسط پایتخت اجتماعي

تصادف مرگبار کامیون با تریلی وسط پایتخت
  بزرگنمايي:

آریا بانو - تسنیم / سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی سنگین در بزرگراه آزادگان خبر داد.
سید جلال ملکی تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 5:22 صبح امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان، بعد از اتوبان ساوه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیون کمپرسی حامل بار گچ به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی با قسمت عقب یک دستگاه تریلر برخورد کرده بود.
وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه کامیون کمپرسی در محل واژگون و راننده آن در اتاقک ویران شده خودرو، محبوس بود.
ملکی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در پی این حادثه، گفت: آتش‌نشانان ضمن انجام ایمن‌سازی‌های لازم، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، بخشهای از اتاقک را برش داده و این فرد (مردی حدوداً 45 ساله) را پس از خروج تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخش شد جان خود را از دست داده است.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: راننده تریلر نیز (مردی حدوداً 45 ساله) دچار مصدومیت از نقاط مختلف بدن شده و تحویل عوامل اورژانس شد.
وی با اشاره به حضور یک دستگاه جرثقیل در محل حادثه،‌ گفت: کامیون با استفاده از جرثقیل به حالت اولیه بازگشت و معبر پس از حمل خودروها، بازگشایی شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield